ABAKUS Sp. z o.o. – Manager Produktu

21 marca 2017, 15:35 Oferta może być już nieaktualna

Firma ABAKUS Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem producenta wyrobów DEPO, ESDEPO, LUCID oraz LORO. Dostarczamy produkty całej gamy oświetlenia samochodowego, układów termicznych, lusterek oraz elementów karoserii do odbiorców na terenie Polski i całej Europy. Swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, szerokiej gamie i dostępności wysokiej jakości produktów oraz fachowej i profesjonalnej obsłudze.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko :

Manager Produktu,
Dział Zakupów

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój podległej grupy produktowej

Główne obowiązki :

  • Kompleksowe zarządzanie podległą kategorią produktów oraz opracowywanie strategii dla danej kategorii
  • Analiza działań konkurencji, badanie rynku
  • Kontakty i współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi, prowadzenie negocjacji i ustalanie optymalnych warunków handlowych
  • Monitorowanie stanów magazynowych i przygotowywanie zamówień w celu zapewnienia dostępności
  • Opracowywanie i nadzór nad realizacją polityki cenowej
  • Przygotowanie i wprowadzanie danych do katalogów i baz danych produktów, w celu jak najlepszej prezentacji oferty.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rynku motoryzacyjnego – warunek konieczny
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (dział zakupów, dział sprzedaży)
  • Znajomość budowy samochodów
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • Komunikatywność, umiejętność budowania trwałych relacji z dostawcami
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w przyjaznym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awans w ramach struktur firmy
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

Aplikacje prosimy nadsyłać na adres praca@abakusautolamp.com