Półmetek programu lojalnościowego Profit SF-Filter

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Ponad 400 klientów zdążyło już uzbierać wystarczającą liczbę punktów w programie lojalnościowym Profit SF-Filter, aby otrzymać atrakcyjną nagrodę m.in. MacBook Air lub iPhone 128G.

Aby wziąć udział w SF-Filter Profit, trzeba wejść na stronę internetową www.sf-filter.store/profit i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Od chwili rejestracji, firma staje się pełnoprawnym uczestnikiem programu lojalnościowego PROFIT i zaczyna się zbieranie punktów. Pełen katalog nagród zostanie wysłany drogą mailową na wskazany w formularzu adres mailowy.

Każde 10 zł wydane na filtry marki SF-Filter to 1,5 punktu przeliczeniowego, a każde 10 złotych wydane na filtry innych marek, będzie miało wartość 1 punktu przeliczeniowego. Niezależnie od tego jaki filtr zakupisz, każde wydane 10 złotych zamienia się na punkty, które zbliżają do odbioru wielu ciekawych nagród. W puli znajdują się m.in. MacBook Air 13’’, Iphone 12 128mb, słuchawki bezprzewodowe Beats by dr. Dre, smartwatche, X-Box 1 series, bony paliwowe, a także wiele wiele innych.