Promocja Total przy zakupie beczki oleju RUBIA TIR 8900

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Total Polska ogłasza promocję dla kierowców i właścicieli pojazdów ciężarowych. Od 1 marca 2021 roku przy zakupie beczki oleju TOTAL RUBIA TIR 8900 10W40 o pojemności 208 litrów, można otrzymać spodnie warsztatowe Total Rubia za 1 zł netto. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Firma Total specjalizuje się w produkcji olejów silnikowych. Produkt RUBIA TIR 8900 10W40 to półsyntetyczny olej typu Low SAPS (niska zawartość popiołów siarczanowych, fosforu i siarki) zalecany do stosowania w silnikach spełniających normy emisji Euro VI i starszych. Jest kompatybilny z pojazdami wyposażonymi w rozbudowane systemy oczyszczania spalin (SCR, DPF). Posiada właściwości przeciwutleniające i antykorozyjne oraz pozwala osiągać długie okresy pomiędzy wymianami oleju (wymagane np. przez DAF, MAN czy Mercedes-Benz).

Od 1 marca 2021 roku do każdej 208-litrowej beczki TOTAL RUBIA TIR 8900 10W40 klienci otrzymają spodnie warsztatowe Total Rubia za jedyne 1 zł netto. Nagroda dostępna jest w rozmiarach M, L, XL. Promocja adresowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców z branży transportowej i logistycznej.

Lista autoryzowanych dystrybutorów Total w Polsce: https://www.total.com.pl/nasi-dystrybutorzy