Promocja Schaeffler „NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ 2.0″

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Portal REPXPERT dla warsztatów samochodowych wystartował z drugim sezonem akcji „NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ 2.0.” Przez 10 tygodni uczestnicy mają okazję zgarnąć po 100 nagród w każdym etapie dwutygodniowym – razem do wygrania jest 500 nagród.

Akcja NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ 2.0 potrwa od 22. marca do 30. maja 2021. Przeznaczona jest dla użytkowników portalu REPXPERT (www.repxpert.pl). Schaeffler dla zwycięskich uczestników zabawy, przygotował nagrody mające na celu promocję serwisów samochodowych.

Aby wygrać jedną ze 100 nagród danego dwutygodniowego etapu, wystarczy regularnie rejestrować punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG na www.repxpert.pl. Łącznie podczas trwania akcji można otrzymać 5 różnych nagród. Co dwa tygodnie inna nagroda. Każdy etap dwutygodniowy to odrębny ranking.

Uczestnicy akcji promocyjnej mają szansę na skompletowanie zestawu nagród – do wygrania m.in. szlifierka kątowa (Milwaukee), podświetlany zewnętrzny kaseton LED, odkurzacz przemysłowy.

To druga edycja dobrze znanej Akcji z 2020 roku „NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ”. Poprzednia Akcja została bardzo dobrze odebrana przez właścicieli warsztatów i mechaników, dlatego zdecydowaliśmy się ją powtórzyć także w tym roku. Jednak tym razem po raz pierwszy uczestnicy Akcji nie zobaczą nagród, które „przegapili”, ale też nie poznają przyszłych nagród. Gramy tu i teraz! Uczestnicy będą musieli wykazać się żyłką hazardzisty! – mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska.

Zapnijcie pasy, usiądźcie za kierownicą, podjedźcie do linii startowej . . . zaczynamy Akcję NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ 2.0! – dodaje.

Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: niedajsieprzeoczyc.pl, portalu repxpert.pl oraz na profilu Facebook Schaeffler REPXPERT Polska.