Program lojalnościowy SF-FILTER PROFIT

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

1 marca 2021 r. rusza program lojalnościowy SF-FILTER PROFIT, który będzie trwać do 31 października 2021 r. Podczas tych 8 miesięcy, dotychczasowi oraz nowi kontrahenci firmy będą mogli zbierać punkty, które można będzie wymieniać po zakończeniu programu na nagrody.

Aby wziąć udział w SF-Filter Profit, trzeba wejść na stronę internetową promocji i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Od chwili rejestracji, firma staje się pełnoprawnym uczestnikiem programu lojalnościowego PROFIT i zaczyna się zbieranie punktów. Pełen katalog nagród zostanie wysłany drogą mailową na wskazany w formularzu adres mailowy.

Każde 10 zł wydane na filtry marki SF-Filter to 1,5 punktu przeliczeniowego, a każde 10 złotych wydane na filtry innych marek, będzie miało wartość 1 punktu przeliczeniowego. Niezależnie od tego jaki filtr zakupi klient, każde wydane 10 złotych zamienia się na punkty, które zbliżają do odbioru wielu ciekawych nagród: m.in. MacBook Air 13’’, Iphone 12 128mb, słuchawki bezprzewodowe Beats by dr. Dre, smartwatche, X-Box 1 series, bony paliwowe, a także wiele wiele innych.

SF-Filter jest spółką, która istnieje na rynku europejskim od przeszło 50 lat, z czego od 15 lat funkcjonuje jeden z większych oddziałów w Polsce. Magazyn firmy znajduje się na Dolnym Śląsku, mieści ponad 30 tysięcy rodzajów filtrów. Firma posiada filtry marki własnej oraz marek takich jak Wix, Donaldson, Mann+Hummel, Hengst, Balwdwin oraz wiele innych.