Akcja MOTOPAKIET 2021 w Inter Cars

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Sezon motocyklowy już niebawem, więc tradycyjnie rozpoczęła się promocja zatytułowana MOTOPAKIET 2021. To oferta dla klientów rynku motocyklowego, którzy obecnie potrzebują solidnego zatowarowania, aby być gotowym na wzmożony ruch w warsztatach i sklepach.

To również czas, w którym bardzo ważny jest wydłużony termin płatności, aby po prostu rozkręcić interes na początku roku. Dlatego Inter Cars przygotował ofertę w kilku wariantach, od pakietu o wartości  2000 zł zaczynając, aż do pakietu w cenie 20 000 zł kończąc. Terminy płatności zostały wydłużone od 60, do nawet 150 dni od daty zakupu.

Oferta MOTOPAKIET obsługiwana jest przez Opiekunów Rynku Motocyklowego Inter Cars, poprzez konsultantów w Centrum Kompetencji Motocyklowej, a także przez sprzedawców w filiach Inter Cars. Więcej informacji u Opiekunów Rynku Motocyklowego oraz na infolinii: Centrum Kompetencji motocyklowej 22 511 30 00.

W ramach akcji MOTOPAKIET uruchomionych zostało kilka promocji towarzyszących, w których oferowane są atrakcyjne produkty w cenie 1 zł.