Snow & Music Days 2018 w Inter Cars

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

2 lipca wystartowała nowa akcja promocyjna Inter Cars. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział mogą liczyć na atrakcje w malowniczych, włoskich Alpach, które stanowić będą bazę całego przedsięwzięcia.

Inter Cars ogłosił nową akcję promocyjną. Szczegóły i zasady tej akcji prezentowane są przez Przedstawicieli Handlowych. Informacje będą również dostępne na stronie www.intercars.com.pl

Jako bazę tego wydarzenia wybrano miejscowość Bormio. Znajduje się ona na wysokości 1225 m n.p.m., w sercu włoskich Alp, u podnóża góry Valecetta (3148 m n.p.m.). To właśnie tam w dniach 9-16 grudnia 2018 roku pojawią się przedstawiciele wszystkich rynków, na których Inter Cars prowadzi swoją działalność.

Pobyt w tej malowniczej miejscowości to również okazja do integracji i nawiązania nowych relacji zarówno od strony biznesowej, jak i tej czysto koleżeńskiej. Wspólne szusowanie na stokach, zawody narciarskie, zabawy integracyjne to tylko kilka przykładowych atrakcji, których spodziewać mogą się uczestnicy wydarzenia. Urozmaiceniem i zwieńczeniem konferencji będzie wspólna zabawa podczas apres ski oraz koncerty gwiazd.

Klienci, którzy zdecydują się na udział w tym wydarzeniu będą mieli również okazję uczestniczyć w międzynarodowej konferencji pod patronatem dostawców – firm Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle oraz Febi.