Klub ELIT Tropikana

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Dzięki promocji ELIT Polska majowy weekend może zakończyć się gorączką… zakupów. A kilkanaście dni później temperatura jeszcze wzrośnie, ale już w otoczeniu złotych piasków, szumu palm i orzeźwiającej bryzy znad Oceanu Atlantyckiego.

Tak w skrócie można zaprezentować nagrodę główną w trwającej promocji dla uczestników Klubu ELIT. Do ostatecznego rankingu liczą się zakupy (z wyłączeniem wyposażenia warsztatowego) dokonane do 5 maja 2018 roku. Akcją objęte są produkty marek Bosal, Castrol, ELF, Filtron, Fomar, KYB, Starline, Textar oraz Total. Na najlepszych czekają jednoosobowe vouchery na szkolenie zorganizowane w hotelu Be Live Experience Playa La Arena na Teneryfie. Wyjazd potrwa aż osiem dni, od 24 do 31 maja 2018 roku!

Pobyt zaplanowano w czterogwiazdkowym hotelu Be Live Experience Playa La Arena w Puerto de Santiago na północno-zachodnim wybrzeżu Teneryfy. Dla uczestników szkolenia przewidziano także Grand Tour wiodący przez Park Narodowy Teide, w którym wokół nieczynnego wulkanu o tej samej nazwie przeplata się bujna roślinność, skalne klify oraz pustynne piaski. W planie jest także degustacja kanaryjskich likierów i win.