Promocja filtrów kabinowych Valeo

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Wraz z nadejściem prawie letnich temperatur w powietrzu pojawiły się pierwsze pyłki roślin powodujące alergię, dlatego to dobry moment na wymianę filtra kabinowego. To przez ten filtr przepływa powietrze, którym oddychamy wewnątrz auta.

Do każdego pudełka z filtrem Valeo dołączona jest jedna z pięciu naklejek na szybę samochodu. W ofercie Valeo znajdują się trzy linie filtrów kabinowych:

  • ClimFilter Comfort – poprawia jakość powietrza we wnętrzu samochodu, chroniąc pasażerów przed szkodliwymi cząstkami > 0,1 μm (pyłki, kurz, zarodniki, popiół, sadza).
  • ClimFilter Protect – filtr z dodatkowym wkładem z aktywnego węgla, który zatrzymując szkodliwe cząsteczki zapewnia również ochronę przed szkodliwymi gazami i nieprzyjemnymi zapachami.
  • Antyalergiczny ClimFilter Supreme – zapewnia ochronę wnętrza kabiny. Filtr nie tylko eliminuje szkodliwe cząstki stałe, szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy, ale także – dzięki warstwie polifenolu – zapobiega wnikaniu do kabiny alergenów i grzybów. Jego skuteczność, potwierdzona przez francuski instytut RNSA, sięga aż 95%.

Teraz do każdego opakowania z filtrem kabinowym Valeo dołączona jest naklejka z winylu o wymiarach 13,5 na 13,5 cm w charakterystycznym dla marki zielonym kolorze. Z jednej strony naklejki znajduje się jedno z pięciu haseł, wraz z towarzyszącą grafiką.

 

Szczegółowe informacje na temat produktów Valeo dostępne są w bibliotece katalogów oraz w aplikacji MyValeoParts, dostępnej dla urządzeń z iOS i Androidem.