Mazurski Wypad – nowa promocja Inter Parts

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Całodniowe żeglowanie, zawody kulinarne, biesiada w stylu warmińskim – to tylko niektóre atrakcje, które będą towarzyszyć laureatom drugiej edycji promocji Mazurski Wypad.

W kontynuacji zeszłorocznej akcji udział bierze 26 marek, a nagrodą jest 4-dniowy wyjazd promocyjno-szkoleniowy do Hotelu Anders Resort & Spa w Starych Jabłonkach. Pobyt na Mazurach zaplanowano na okres 17-20 maja. Rankingi promocji widoczne są w WEBterminalu dystrybutora oraz na stronie www.ipterminal.pl.

Mazurskiemu Wypadowi towarzyszą promocje nagradzane tzw. Premiówkami. Punkty można wymieniać na atrakcyjne upominki z szerokiej oferty katalogu nagród. Obecnie klienci otrzymają dodatkowe punkty za zakupy produktów: Magneti Marelli, CX oraz Monroe. Ponadto przez cały rok przyznawane są Premiówki za zakup marek VIP: Climtex, Drive+, Ipower, Iprotec, Kraftex, Merc, Motoro, Procaro, Proflex, Prowipe, Rapid Brakes, Vacaro, HST, Rapid Light, Suspex, Techparts, Vacaro, Voltaro.

Dystrybutor odkrywa także rąbek tajemnicy jednej z najbardziej prestiżowych akcji 2018 roku i zapowiada start „Maratonu z Inter Parts”. Początek wyścigu zaplanowano na 1 lutego. Będzie to maraton nietypowy, bo składający się z 4 etapów, które zakończy wielki finisz. W promocji premiowane będą zakupy 50 dostawców, a pula nagród wynosi ponad 750 tysięcy złotych. Szczegóły tej akcji będzie można poznać od 1 lutego na stronie www.interparts.pl