Zniżka na opony Semperit

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Semperit – marka należąca do koncernu Continental, przygotowała dla klientów flotowych akcję promocyjną, w której floty mogą zaoszczędzić na zakupie opon nawet do 1200 złotych.

Akcja trwa od 9 października do końca listopada 2017 roku i jest wspierana kampanią bannerową na wybranych portalach skierowanych do flot transportowych.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy prawidłowo wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.semperit-online.pl. Na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail zostanie wysłany kod promocyjny upoważniający do zniżki 100 złotych przy zakupie jednej opony. Na pojedynczy kod, złożony z ciągu pięciu znaków, można zamówić maksymalnie 12 sztuk opon, czyli zaoszczędzić nawet 1.200 złotych. Liczba kodów rabatowych jest ograniczona.

Otrzymany kod należy podać w momencie składania zamówienia w jednym z oponiarskich serwisów partnerskich marki Semperit, który bierze udział w akcji.

Promocja potrwa do 30 listopada lub do wyczerpania kodów promocyjnych. Więcej szczegółów oraz regulamin akcji są dostępne na stronie www.semperit-online.pl.