Pięć nowych promocji w Auto Partner SA

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Początkiem października Auto Partner SA razem z dostawcami, uruchomił dla swoich klientów pięć różnych akcji promocyjnych, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Wśród nich znajdą się między innymi ekspresy do kawy, bony zakupowe do sieci Media Markt oraz Apart, środki do czyszczenia hamulców, kurtki, bony Sodexo, katalogi procedur czy banery reklamowe.

Nową akcją zasługującą na szczególne wyróżnienie jest promocja „Zatrzymaj nagrody”, dla której uruchomiona została dedykowana platforma www.zatrzymajnagrody.pl. Skierowana jest do klientów sieci Auto Partner przypisanych do segmentu sklep, sklep/warsztat oraz hurtownia. Każdy uczestnik promocji, za osiągnięcie wyznaczonego targetu zakupowego na tarczach oraz klockach hamulcowych, otrzyma procentowy bonus za dokonane zakupy. Promocja trwa dwa miesiące, od 02.10. do 31.11.2017 r.

Szczegóły nowych promocji znajdują się poniżej. Zachęcamy również do bieżącego śledzenia platformy z promocjami organizowanymi przez Auto Partner SA www.promocje.auto-partner.pl oraz strony internetowej www.auto-partner.pl

  • Zatrzymaj nagrody http://promocje.auto-partner.pl/competitions/zatrzymajnagrody/login.html
  • Rozkręć się z Castrol http://auto-partner.pl/blog/portfolio-items/rozkrec-sie-z-castrol/
  • (M)otul się na jesienne dni http://auto-partner.pl/blog/portfolio-items/motul-sie-na-jesienne-dni/
  • Kupuj RAVENOL i odbieraj nagrody http://auto-partner.pl/blog/portfolio-items/kupuj-ravenol-i-odbieraj-nagrody/
  • Jesienne hamowanie – promocja dla warsztatów http://auto-partner.pl/blog/portfolio-items/jesienne-hamowanie/