Super Cena Targowa – towary z ekspozycji wyposażenia warsztatów. 16 Targi Inter Cars.

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Już po raz szósty, specjalnie na 16 Targi Inter Cars części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów dystrybutor przygotował dla klientów wyjątkową ofertę „SUPER CENA TARGOWA” która obejmuje zakupy wybranych urządzeń ekspozycyjnych prezentowanych w strefie Wyposażenia Warsztatowego.

Każdy klient, który po zapoznaniu się z listą towarów, będzie zainteresowany zakupem urządzeń prezentacyjnych, może jeszcze przed targami złożyć zamówienie na interesujące go narzędzia lub urządzenia. Takie zamówienia należy wysyłać do państwa opiekuna handlowego lub do najbliższego oddziału zgodnie z poniższym regulaminem. Po zakończeniu targów, urządzenia zostaną spakowane i przesłane na filię z której otrzymaliśmy zamówienie.

Targi Inter Cars to duże przedsięwzięcie medialne jak i logistyczne. Przygotowania w strefie wyposażenia warsztatowego są już miesiąc wcześniej od przewidywanej daty rozpoczęcia imprezy. SUPER CENA TARGOWA jest wynikiem negocjacji i ustaleń z dostawcami, którzy na produkty ekspozycyjne udzielili specjalne rabaty. Jest to związane z przygotowaniem ekspozycji, montażem i demontażem urządzeń.

Korzystając z tej jedynej okazji w roku oraz mając na uwadze bardzo napięty plan na demontaż ekspozycji oraz fakt, że towary ekspozycyjne to w przeważającej ilości towary ponad gabarytowe, wymagające dobrze zorganizowanej koordynacji logistycznej do dostarczenia ich z powrotem do magazynów, Inter Cars chce w ten sposób dać klientom możliwość zakupu tych produktów w super atrakcyjnej cenie i bezpośrednio w jak najszybszym czasie po targach dostarczenie ich do zamawiających.

Zapraszamy do zapoznania się z załączoną listą urządzeń z oferty „SUPER CENA TARGOWA”

Obowiązuje zasada „KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!!!”
 
 Ilość towarów jest ograniczona !!!

REGULAMIN:
Warunki oferty promocyjnej „SUPER CENA TARGOWA” dla Klienta:
1. Prezentowane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć: VAT 23%
2. Dokument sprzedaży z oferty „SUPER CENA TARGOWA” będzie wystawiony tylko i wyłącznie do końca września, (tj. 30.09.2017)
3. Zamówienia prosimy składać wyłącznie przez Państwa przedstawiciela handlowego.
4. Towary nie zarezerwowane będzie można zamówić podczas 16 Targów IC 2017. Informacje o aktualnie dostępnych towarach będzie można uzyskać od personelu obsługującego stoisko wyposażenia warsztatów.
5. Wszystkie urządzenia stanowiące ekspozycję targową oraz te z „SUPER CENĄ TARGOWĄ” mogą być sprzedane w ramach leasingu IC lub kredytu ratalnego – o takiej formie sprzedaży prosimy informować w zgłoszeniu.
6. W dniach targowych na cały asortyment o wartości od 100,00 zł – 30.000,00 zł włączamy kredyt promocyjny 0% dla klienta (bez kosztów dla filii). Warunkiem skorzystania z promocyjnych rat jest zgłoszenie się klienta w czasie targów do punktu Finasowania Wyposażenia Warsztatów, który będzie się znajdował w namiocie ekspozycyjnym wyposażenia warsztatów.
7. Oferta „SUPER CENA TARGOWA” nie łączy się z innymi ofertami.
8. Ilość produktów jest ograniczona.
9. Ceny dla klienta ustala tylko i wyłącznie Dział Wyposażenia Warsztatowego po przesłaniu zgłoszenia wg pkt 3 . Klient musi być przypisany do Filii zgłaszającej.
10. Dział Wyposażenia Warsztatowego zakłada „Kontrakt cenowy na dany produkt” na koncie klienta w promocyjnej cenie.
11. Prezentowane towary są produktami nowymi, objętymi 12 mc gwarancją. Towary te na targach mogą/będą rozpakowane, uruchomione, prezentowane klientom. Towary dostarczony po targach do klienta może nie być fabrycznie zapakowany i nosić ślady używania, rozpakowania, testowania.
12. Obowiązuje zasada „KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!!!” – brana jest pod uwagę data i kolejność zgłoszeń w SDM IC *
13. Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji listy towarów.  Aktualną listę towarów dostępna na stronie www.wszystkodlawarsztatu.pl oraz  Share Point.

SDM IC – Wewnętrzny system Inter Cars – Zgłoszenia wysyłane sa przez pracowników Inter Cars.