Inter Cars: Bonus za e-fakturę

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Promocja Inter Cars dotycząca e-faktury została wydłużona. Osoby, które chcą otrzymać dodatkowy bonus w programie Premia Cash, mają czas do końca września.

Lista korzyści, jakie niesie za sobą korzystanie z faktur elektronicznych, jest obszerna. Ich zalety dostrzegają również klienci Inter Cars. To właśnie w odpowiedzi na ich zgłoszenia spółka w maju 2016 roku wprowadziła możliwość pobierania faktur w wersji elektronicznej.

Obecnie każdy krajowy klient spółki bezpośrednio z poziomu programu Katalog Online może samodzielnie aktywować otrzymywanie wszystkich faktur w formie elektronicznej, czyli pliku pdf podpisanego certyfikowanym podpisem. E-faktury można pobierać z poziomu Katalogu Online, strony internetowej – IC e-Dokumenty lub wiadomości e-mail (która jest wysyłana zawsze po wystawieniu nowej faktury i zawiera link do pobrania dokumentu). Dostęp do strony internetowej IC e-Dokumenty może mieć również firma księgowa klienta.

Z faktur elektronicznych korzysta na co dzień ponad 2 tys. klientów Inter Cars. Spółka cały czas zachęca do tego kolejne osoby. W tym celu przedłużyła do końca września czas obowiązywania akcji promocyjnej, w ramach której za aktywację e-faktury można zyskać 20 zł w Premia Cash. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie internetowej www.intercars.com.pl oraz u przedstawicieli handlowych.