Promocja VIP TO SKI – na narty z Auto Partner

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Auto Partner SA uruchomił nową długoterminową akcję promocyjną – VIP TO SKI 2017. Jest to zimowa odsłona dobrze znanej promocji VIP TO TRIP, której finał – wyjazd szkoleniowy, zamiast na gorących plażach egzotycznych krajów, odbędzie się na ośnieżonych stokach austriackich Alp.

Promocja skierowana jest do wszystkich klientów Auto Partner SA i polega na realizacji określonych targetów zakupowych na konkretnych grupach produktowych. W trakcie czterech miesięcy  – od 1 listopada 2016 do 28 lutego 2017 roku – premiowane będą zakupy marek MaXgear, Bosch, Castrol, Continental ContiTech oraz Valeo. Każdy klient, który na tych markach osiągnie swój indywidualnie ustalony target zakupowy zostanie zaproszony na wyjazd narciarsko-szkoleniowy do Austrii. Wyjazd odbędzie się w marcu 2017 roku, a jego celem będzie samo serce Tyrolu – tętniący życiem Innsbruck. Noclegi zorganizowane będą w ekskluzywnym hotelu w centrum miasta, skąd codzienne zapewnione będą transfery na okoliczne stoki narciarskie. A tam – białe szaleństwo na doskonale przygotowanych trasach pod okiem profesjonalnych instruktorów narciarstwa. Nie zabraknie również cennych szkoleń technicznych i produktowych podczas wyjazdu, jak i innych atrakcji przewidzianych przez organizatora.

Dla wszystkich klientów Auto Partner SA została uruchomiona specjalna platforma viptoski.pl, gdzie będzie można zobaczyć swój indywidualnie określony target zakupowy, a także na bieżąco śledzić postępy w jego realizacji. Aby zalogować się na platformie należy użyć danych do logowania z platformy: promocje.auto-partner.pl.

By przystąpić do promocji VIP TO SKI 2017 wystarczy skontaktować się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, by uzyskać szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.