Promocja na stacjach Shell – rabaty na paliwo za zakup oleju Shell Helix

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Trwa promocja na oleje silnikowe Shell Helix. Jej celem jest przyciągnięcie do warsztatów i punktów sprzedaży kierowców, którzy w zamian za zakup oleju Shell Helix zyskają rabat aż na trzy tankowania paliwa Shell.

Kup min. 4 l oleju silnikowego Shell Helix (z wyłączeniem produktów Shell Helix Professional) i zyskaj rabat do 30 gr/l na 3 tankowania na stacjach Shell! Za każde zakupione przez Ciebie 4 litry oleju w wybranym warsztacie lub punkcie sprzedaży biorącym udział w promocji otrzymasz kupon z QR kodem upoważniającym do odbioru rabatu na wybranych stacjach Shell.

JAKIE RABATY NA PALIWA OTRZYMASZ, KUPUJĄC 4 L OLEJU SILNIKOWEGO SHELL HELIX?

30 GR/L na paliwa:

  • Shell V-Power 95
  • Shell V-Power Diesel
  • Shell V-Power Racing

15 GR/L na paliwa:

  • Shell FuelSave
  • Shell FuelSave Diesel

Promocja obejmuje zarówno oleje Shell Helix sprzedawane w opakowaniach detalicznych, jak i beczkach. Promocja nie dotyczy olejów silnikowych z gamy Shell Helix Professional. Premiowana sprzedaż u dystrybutorów oraz w warsztatach i punktach sprzedaży trwa do 30 czerwca 2023 roku, zaś ważność kodu rabatowego mija 31 sierpnia 2023 roku.

Rabat nie będzie obowiązywać przy płatnościach kartą flotową. Promocja nie łączy się z promocją dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz innymi promocjami paliwowymi dostępnymi na stacjach. W przypadku paliwa Shell V-Power 95 zniżka nie będzie naliczana we wtorki, a za tankowanie Shell V-Power Diesel w czwartki.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.shell.pl
Promocja Shell