Promocja dla warsztatów – wyjedź na wakacje z Inter Parts

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Z myślą o swoich klientach Inter Parts przygotował specjalną promocję „Wakacyjny Relaks”, która pozwoli nie tylko skorzystać z produktów w Inter Parts, ale również odpocząć i zrelaksować się w czasie wakacji.

 

Promocja jest skierowana specjalnie do właścicieli warsztatów samochodowych, którzy skorzystają z oferty Inter Parts w terminie od 27 lutego 2023 roku do 31 lipca 2023 roku. A co można wygrać?

  • Dla 3 najlepszych warsztatów – VOUCHER ITAKA o wartości 10 000 zł
  • Dla 20 kolejnych warsztatów – VOUCHER ITAKA o wartości 5 000 zł
  • Dla 25 kolejnych warsztatów – VOUCHER ITAKA o wartości 3 500 zł
  • Dla 52 kolejnych warsztatów – wózek warsztatowy HST 100

Nagrody za skumulowane zakupy produktów z oferty Inter Parts to nie jedyna forma bonusowania. Wszyscy laureaci promocji otrzymają dwuosobowe zaproszenia na Galę, która odbędzie się w Rynie w terminie 07-08.10.2023 w Hotelu Zamek Ryn.

Podczas dwudniowego spotkania odbędą się targi branżowe oraz panele szkoleniowe. Warsztaty, które otrzymały nagrody w postaci voucherów, otrzymają dodatkowe wejściówki dla 2 swoich  pracowników na panel szkoleniowy i targowy.

Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz na www.interparts.pl

W celu uzyskania dalszych informacji na temat uczestnictwa należy skontaktować się z najbliższym oddziałem Inter Parts lub swoim opiekunem handlowym.