Letnia promocja dla klientów O.K. Serwis

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

O.K. Serwis uruchamia sezonową promocję w warsztatach sieci. Od czerwca do końca sierpnia 2022 r., można wykonać kontrolę stanu technicznego pojazdu w promocyjnej cenie 19,99 pln. Wystarczy skorzystać z usługi online-booking na stronie O.K. Serwis lub zadzwonić na infolinię.

Lato sprzyja częstszym wyjazdom. Zarówno tym dłuższym jak i krótkim weekendowym wypadom poza miasto, aby zażyć odrobiny relaksu. Trudno jednak mówić o relaksie w sytuacji, kiedy w drodze na upragnione wakacje zatrzymujemy się z powodu awarii.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a także przyzwyczajeniom współczesnych klientów, zachęcamy ich do skorzystania z prostej i wygodnej formy umawiania się na przegląd podstawowych elementów odpowiadających za bezpieczeństwo. Wystarczy wybrać numer infolinii O.K. Serwis (22 100 47 44) lub wypełnić formularz online (www.okserwis.pl/online-booking), aby umówić się do wybranego O.K. Serwisu w swojej okolicy lub w innej, dogodnej lokalizacji. Każde zgłoszenie w ramach „Letniej kontroli pojazdu” nagrodzone zostanie drobnym upominkiem uprzyjemniającym wakacyjny wypad – mówi Jacek Adamus, koordynator sieci O.K. Serwis

Kontroli poddawane są wybrane elementy pojazdu wskazujące ewentualne problemy techniczne lub wpływające bezpośrednio na bezpieczeństwo podróżujących. Są to:

 1. Sprawność oświetlenia pojazdu, stan lamp pod kątem zmatowień i wypaleń oraz regulacja oświetlenia
 2. Stan zużycia piór wycieraczek
 3. Zużycie opon, ciśnienie, wiek opony i weryfikacja czy są to opony na tę porę roku
 4. Sprawność akumulatora, poziom jego naładowania, ładowanie i pobór prądu podczas rozruchu
 5. Płyn chłodniczy
 6. Temperatura wrzenia płynu hamulcowego
 7. Hamulce i ich ocena pod kątem stopnia zużycia i ew. wycieków z układu
 8. Zawieszenie, amortyzacja i układ kierowniczy w poszukiwaniu luzów, uszkodzonych elementów gumowych, ewentualnych wycieków pęknięć lub korozji.
 9. Szczelność układu wydechowego i stopień jego korozji
 10. Jakość powietrza wydobywającego się z nawiewów i skuteczność klimatyzacji
 11. Wyposażenie obowiązkowe – czyli czy są na pokładzie trójkąt ostrzegawczy i posiadająca aktualną datę ważności gaśnica.

Nasza akcja ma na celu zarówno podniesienie bezpieczeństwa na drogach jak i zachęcenie do korzystania z usług sieci O.K. Serwis, zwłaszcza do umawiania wizyt przez platformę online. To w dzisiejszych czasach duża oszczędność czasu, a także możliwość umówienia wizyty w warsztacie godnym zaufania, bez względu czy znajdujemy się nad morzem czy w górach. To także dobra okazja dla właścicieli O.K. Serwis, do powiększania grona swoich klientów i budowania nowych relacji – dodaje Jacek Adamus.

Promocja związana z „Letnią kontrolą samochodu” potrwa do 31 sierpnia i jest wspierana kampanią promocyjną w Yanosiku oraz mediach społecznościowych. Więcej na jej temat można znaleźć na stronie www.okserwis.pl.