Inter Cars zabierze najlepszych klientów do Włoch

, 18 czerwca 2018, 15:50 do końca 2 miesiące

18 czerwca startuje imponująca rozmachem akcja promocyjna Inter Cars. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział, mają szansę uzyskać rabat na udział w międzynarodowej konferencji, która będzie prawdziwym kompendium wiedzy na temat branży i na długo wyznaczy w niej nowe trendy.

Inter Cars, największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza nową, imponującą rozmiarem i rozmachem, akcję promocyjną. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział, będą mieli okazję zdobyć pokaźny rabat na uczestnictwo w międzynarodowej konferencji, którą Inter Cars przygotował wspólnie z dostawcami – firmami Bosch, Castrol, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle oraz Febi.

Nadrzędnym celem akcji jest umożliwienie klientom Inter Cars uczestnictwa w wyżej wspomnianej międzynarodowej konferencji. Spotkanie to ma na celu fachowe i umiejętne przekazanie wiedzy o produktach światowej klasy producentów, a także wymianę doświadczeń między uczestnikami, którzy przyjadą z różnych części Europy.

Silne zaangażowanie tak licznych i rozpoznawalnych partnerów zwiastuje, że to przedsięwzięcie będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w branży motoryzacyjnej, które na długo zapadnie w pamięci jego uczestnikom i wyznaczy biznesowe trendy na najbliższe lata.

Jako bazę tego wydarzenia wybrano miejscowość Bormio. Znajduje się ona na wysokości 1225 m n.p.m., w sercu włoskich Alp, u podnóża góry Valecetta (3148 m n.p.m.). To właśnie tam w dniach 9-16 grudnia 2018 roku zjadą się przedstawiciele wszystkich rynków, na których Inter Cars prowadzi swoją działalność.

Pobyt w tej malowniczej miejscowości to również okazja do integracji i nawiązania nowych relacji, zarówno od strony biznesowej, jak i tej czysto koleżeńskiej. Wspólne szusowanie na stokach, zawody narciarskie, zabawy integracyjne to tylko kilka przykładowych atrakcji, których spodziewać mogą się uczestnicy wydarzenia. Wspaniałym urozmaiceniem i zwieńczeniem konferencji będzie wspólna zabawa podczas apres ski oraz koncerty.

Akcja startuje 18 czerwca i potrwa aż do 18 listopada 2018r.

Klienci zainteresowani udziałem w tej inicjatywie więcej informacji znajdą w Katalogu Online oraz u swoich przedstawicieli handlowych.

Szczegóły kolejnych etapów akcji będzie można także śledzić na stronie www.intercars.com.pl

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Najgorszy, 28 czerwca 2018, 8:52 0 -1

Czyli są lepsi i gorsi klienci? Najlepsi ci co najwięcej kupują? Myślałem, że już dawno minęły czasy takiego traktowania klientów.

Wstyd Inter Cars

Odpowiedz