Snow & Music Days 2018 w Inter Cars

, 25 lipca 2018, 15:22

2 lipca wystartowała nowa akcja promocyjna Inter Cars. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział mogą liczyć na atrakcje w malowniczych, włoskich Alpach, które stanowić będą bazę całego przedsięwzięcia.

Inter Cars ogłosił nową akcję promocyjną. Szczegóły i zasady tej akcji prezentowane są przez Przedstawicieli Handlowych. Informacje będą również dostępne na stronie www.intercars.com.pl

Jako bazę tego wydarzenia wybrano miejscowość Bormio. Znajduje się ona na wysokości 1225 m n.p.m., w sercu włoskich Alp, u podnóża góry Valecetta (3148 m n.p.m.). To właśnie tam w dniach 9-16 grudnia 2018 roku pojawią się przedstawiciele wszystkich rynków, na których Inter Cars prowadzi swoją działalność.

Pobyt w tej malowniczej miejscowości to również okazja do integracji i nawiązania nowych relacji zarówno od strony biznesowej, jak i tej czysto koleżeńskiej. Wspólne szusowanie na stokach, zawody narciarskie, zabawy integracyjne to tylko kilka przykładowych atrakcji, których spodziewać mogą się uczestnicy wydarzenia. Urozmaiceniem i zwieńczeniem konferencji będzie wspólna zabawa podczas apres ski oraz koncerty gwiazd.

Klienci, którzy zdecydują się na udział w tym wydarzeniu będą mieli również okazję uczestniczyć w międzynarodowej konferencji pod patronatem dostawców – firm Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle oraz Febi.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Iglotkz, 13 sierpnia 2018, 10:20 0 0

Miesiąc trwania promocji i żadnych szczegółów ani nawet regulaminu pewnie skończy się jak większość wyjazdów na narty organizowanych przez IC .

Odpowiedz