Menu

Zestawy sprzęgła

Wymiana sprzęgła w samochodzie Toyota Hilux

Toyota Hilux pick-up to jeden z filarów japońskiej marki. Od roku 1968 wyprodukowano ponad 18 milionów egzemplarzy i to nie tylko jako model Hilux, ponieważ w Ameryce Północnej pomiędzy rokiem 1972 a 1995 stosowano nazwę ‘Toyota Pickup’. Pomijając różnice w nazwie, w tym czasie wprowadzono na rynek osiem generacji, a aktualny model oferowany od roku […]

Sprzegla24.pl rozszerza ofertę o sprzęgła Sachs

Asortyment sklepu internetowego Sprzegla24.pl powiększył się o sprzęgła hydrokinetyczne marki Sachs. 109 sprzęgieł hydrokinetycznych dostępnych w ofercie odpowiada ponad 1500 różnym wersjom silnikowym.

Jakie naprawy opłacają się najbardziej (w Polsce i w Europie) – wyniki kalkulatora napraw

W nowej edycji naszego kalkulatora napraw zaproponowaliśmy trzy popularne usługi warsztatowe. Która z nich okazała się najbardziej opłacalna? Przedstawiamy nasze wyliczenia dla rynku polskiego oraz łączne wyniki dla Polski i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Zestawy do konwersji Blue Print SMARTFIT

W ofercie marki Blue Print znalazły się zestawy SMARTFIT – rozwiązania dla sprzęgieł samonastawnych i konwersji kół dwumasowych. Do ich zalet należy szybka i łatwa wymiana przy zachowaniu komfortu jazdy i zmiany biegów.

Zestawy sprzęgieł Valeo – wszystko w jednym pudełku

Valeo dzięki przejęciu firmy FTE, która jest numerem jeden w asortymencie hydraulicznych siłowników sprzęgła na rynku aftermarketowym, umacnia swoją pozycję w segmencie układów przeniesienia napędu.

Aby zaoszczędzić czas i pieniądze na naprawie samochodu, warto zakupić od razu wszystkie, niezbędne do jej przeprowadzenia części i elementy montażowe. Dużym powodzeniem na rynku motoryzacyjnym cieszą się zestawy sprzęgła – zarówno te tradycyjne, jak i z dołączonym kołem dwumasowym. Ciekawą wariacją wśród takich produktów jest zestaw do konwersji koła dwumasowego na sztywne koło zamachowe.