Zmiany w zarządzie Moto-Profil

, 20 marca 2019, 13:08

Podczas walnego zgromadzenia wspólników Moto-Profil Sp. z o.o. podjęto decyzję o zmianach w zarządzie spółki. Prezesem firmy został dotychczasowy wiceprezes przedsiębiorstwa – Leszek  Żurek.

19 marca odbyło się walne zgromadzenie wspólników, na którym zapadła decyzja o nowym składzie zarządu Moto-Profil Sp z o.o. Na stanowisko prezesa zarządu został powołany Leszek Żurek, jeden ze współzałożycieli firmy, który wcześniej piastował funkcję wiceprezesa zarządu. Stanowisko wiceprezesa objął Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

Skład zarządu uzupełniono o dwóch członków, którymi zostali wybrani: Bogumił Papierniok – dyrektor zarządzający oraz Adam Pawlak – dyrektor finansowy.

Zmiany w składzie zarządu są konsekwencją śmierci prezesa Piotra Tochowicza.

Powołany zarząd będzie odpowiedzialny za spółkę, jej strategiczne decyzje i codzienne działanie, wraz z zespołem dyrektorów i menadżerów, którzy pracują w firmie od lat.

– W ciągu 26 lat, dzięki konsekwentnej realizacji wizji założycieli firmy, zbudowaliśmy doskonale funkcjonującą strukturę – Moto-Profil wraz z marką ProfiAuto i siecią naszych partnerów. Kontynuacja rozwoju opartego na lojalnym partnerstwie i niezawodności jest naszym głównym priorytetem. Dzięki doskonałej kondycji spółki nasze szeroko zakrojone zamierzenia na ten rok pozostają niezmienne. Obecnie koncentrujemy się na ich realizacji – mówi Leszek Żurek, prezes Moto-Profil.

Moto-Profil funkcjonuje od 1993 roku i jest jednym z najdłużej działających dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych na polskim rynku. Firma poprzez sieć 1400 partnerów handlowych dociera do ponad 15 000 warsztatów samochodowych na terenie całej Polski i Europy. Moto-Profil jest także właścicielem marki ProfiAuto.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kovic, 20 marca 2019, 20:16 11 -4

Powodzenia. Trzymamy kciuki!

Odpowiedz

Alfons_Petarda, 21 marca 2019, 9:01 10 -10

Komentarze nie zablokowane pod artykułem Moto Profilu?? Coś nowego.

Odpowiedz

Diagnostyk, 21 marca 2019, 13:12 10 -1

A co tu komentować?
Poczekamy i zobaczymy co wyjdzie

Odpowiedz