Menu

Testery diagnostyczne

Marelli – szkolenia w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu

Grafik szkoleń firmy Marelli Aftermarket Poland został przygotowany na najbliższe miesiące – maj, czerwiec, lipiec oraz sierpień. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

Nowa wersja oprogramowania TEXA IDC5 CAR

Wprowadzono aktualizację w najnowszej wersji oprogramowania TEXA IDC5 CAR v76. Najważniejsze informacje i zmiany przedstawiamy w treści artykułu.

„Widzimy problem z brakiem specjalistów w warsztatach” – wywiad z Getac

Zgodnie z prawem wprowadzonym w Unii Europejskiej, od 2035 r. zakazana będzie produkcja samochodów z napędem spalinowym. Rynek motoryzacyjny w znaczący sposób będzie musiał przenieść ciężar produkcji na samochody elektryczne, podzespoły i baterie do tych modeli. A co stanie się z warsztatami samochodowymi, w których brakuje pracowników wykwalifikowanych do pracy z układami wysokiego napięcia? W […]

Marelli – szkolenia w marcu, kwietniu i maju

Firma Marelli Aftermarket Poland przygotowała terminarz szkoleń na marzec, kwiecień i maj. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

Nowy tester SUN PDL 8100 Snap-on Equipment na rynku polskim

PDL 8100 jest testerem najnowszej generacji, opartym na całkowicie nowym procesorze i nowej płycie głównej. PDL8100 jest testerem samodzielnym, z wbudowanym kolorowym ekranem dotykowym 10-calowym oraz własnym zasilaniem. Urządzenie jest zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w ciężkich warunkach warsztatowych, jest odporne na wstrząsy i zabrudzenia. 

Jak powinna być wyposażona SKP? – wywiad z Unimetal

Stacje kontroli pojazdów są jednym z ważniejszych ogniw polskiej branży motoryzacyjnej. To one kontrolują to, czy po polskich drogach jeżdżą sprawne techniczne i bezpieczne pojazdy. Należy także pamiętać, że niezmiernie ważne jest także to, aby diagności pracowali na odpowiednim sprzęcie i przy użyciu specjalistycznego oprogramowania. Te kwestie poruszyliśmy podczas naszego wywiadu z Joanną Kaczmarek-Ćwiszewską, dyrektorką […]

Najnowsza mobilna stacja robocza klasy rugged Getac X600

Model X600 pracuje pod kontrolą najnowszego systemu Windows 11 Pro i jest wyposażony w procesor Intel CoreTM serii H (i5/i7/i9) 11. generacji ze zintegrowaną grafiką Intel UHD Graphics. Rezultatem jest wydajność w różnorodnych scenariuszach operacyjnych wymagających dużej ilości danych i/lub grafiki, takich jak dowodzenie i kontrola w obronie, inspekcja torów kolejowych oraz analiza czujników ropy […]

Testery diagnostyczne – dziś bez ich wykorzystania, prowadzenie warsztatu samochodowego jest niemożliwe. Tester pozawala na łączność z jednostką centralną samochodu, odczytywanie zapisanych w nim kodów usterek i innych informacji, a także wprowadzanie zmian, np. dotyczących interwencji serwisowych. Testery dla warsztatów samochodowych to zaawansowane urządzenia, dlatego w tej kategorii artykułów nie znajdziesz odpowiedzi na pytanie – jaki tester diagnostyczny kupić do 500 zł? Istnieją testery uniwersalne oraz dedykowane konkretnej grupie pojazdów (np. VAG czy BMW). W tej kategorii sprawdzisz nowości produktowe na rynku testerów diagnostycznych oraz oferty znanych producentów tych urządzeń, takich jak Bosch, Delphi, TEXA, Launch czy Autel.