Menu

Tesla

Czy można otworzyć niezależny serwis samochodowy marki Tesla w Polsce?

Samochody elektryczne marki Tesla są, jak na polskie warunki, bardzo drogie. Pomimo tego, można je coraz częściej spotkać na drogach. Do naszego kraju trafia też wiele używanych Tesli. W USA i kilku europejskich krajach działają już niezależne warsztaty, w których można dokonać przeglądu i naprawy samochodu Tesla. Czy można otworzyć taki warsztat w Polsce?

Szokujące wyznania byłych pracowników Tesli. Prywatność kierowców została naruszona!

Wyciekły szokujące informacje od byłych pracowników Tesli. Czy taka czeka nas przyszłość? Czy producenci samochodów pod pretekstem bezpieczeństwa i rozwoju technologii będą obserwować każdy nasz ruch?

Tesla monopolistą w zakresie części zamiennych i serwisu? Klienci wnoszą pozew!

Amerykański producent samochodów elektrycznych w poważnych tarapatach. Grupa niezadowolonych klientów udała się do sądu. Czy zmuszą Elona Muska do drastycznej zmiany polityki firmy?

Złącza do ładowania samochodów elektrycznych – ich typy i właściwości

Do ładowania samochodów elektrycznych na całym świecie używane są różne typy złączy, w zależności od producenta, regionu i sposobu ładowania. Nie ma jednak standardowej wersji, co jest sporą bolączką zarówno dla użytkowników, jak i sprzedawców. W tym artykule omawiamy najbardziej znane złącza według ich zastosowania i właściwości technicznych.

Budweg wprowadza nowości do aut TESLA

Regenerowane zaciski hamulcowe do modeli samochodów TESLA S i X (w kolorze czerwonym i czarnym) zostały włączone do gamy produktowej Budweg.