Valeo tworzy darmowe szkolenia techniczne online

, 14 września 2018, 12:26

Firma Valeo uruchomiła szkolenia online. Podczas webinarów, uczestnicy dowiedzą się przydatnych informacji na temat omawianych przez ekspertów zagadnień technicznych. Projekt adresowany jest do wszystkich osób pracujących w branży motoryzacyjnej.

Wszystkie szkolenia prowadzone są w formie panelu dyskusyjnego z możliwością zadawania pytań na żywo. Uczestnicy webinarów otrzymają również materiały szkoleniowe oraz zeszyty techniczne ValeoScope, przeznaczone do samodzielnej nauki. Każdy uczestnik po zakończonym szkoleniu otrzyma certyfikat.

– Szkolenia online przeznaczone są dla wszystkich osób, które pracują na co dzień w branży motoryzacyjnej i potrzebują podniesienia kompetencji w obszarze wiedzy technicznej. Kolejne sesje dedykowane będą dystrybutorom części, mechanikom samochodowym oraz samym użytkownikom pojazdów. Planujemy także webinary dla menadżerów pracujących w motoryzacji. Szkolenia są bezpłatne i na każde z nich należy się wcześniej zarejestrować – mówi Krzysztof Szabłowski, Tech’Care Manager w Valeo Service Easten Europe.

Najbliższy webinar „K4P – Wszystko co powinniście wiedzieć o zestawie konwersyjnym koła dwumasowego!”, odbędzie się już 27 września, o godzinie 11:00. Rejestracja na szkolenie odbywa się pod linkiem: http://bit.ly/2NVmJLh

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 21 września 2018, 20:08 0 0

Czy muszę podawać adres swojej firmy w której pracuje w rejestracji ?

Odpowiedz

Anonim, 28 lutego 2019, 16:10 0 0

nie jest to pole wymagane.

Odpowiedz