Konkurs Nissens

, 9 listopada 2012, 13:36

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie firmy Nissens. Trzech szczęśliwców stanie się posiadaczami iPodów oraz gadżetów.

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów nagród, składających się z odtwarzacza Apple iPod Shuffle 6gen 2GB oraz gadżetów Nissens (czapka baseballówka, smycz, długopis, podkładka pod mysz z USB), należy jak najdokładniej odpowiedzieć na poniższe pytania.

Pytania konkursowe

1. Do jakiego samochodu elektrycznego Nissens dostarcza chłodnice na pierwszy montaż?
2. Wymień głowne typy konstrukcyjne nagrzewnic oferowanych przez Nissens.
3. W ramach ostatnich nowości Nissens, podaj nr referencji chłodnicy cieczy Nissens, do Hyundai i40 (2011-), z silnikiem 1.7 CRDI (D4FD), wersja z klimatyzacją i automatyczną skrzynią biegów (katalog on-line: www.nissens.com.pl/katalog).

Poprawne odpowiedzi prosimy nadsyłać do 3 grudnia 2012 r. włącznie na adres malgorzata.werkowska@motofocus.pl. Autorzy najlepszych odpowiedzi otrzymają zestawy nagród.

Życzymy powodzenia!
 

Dowiedz się więcej

Ekologiczna recepta na plamy
Ekologiczna recepta na plamy

Tekstylne maty wchłaniające Mewa Multitex potrafią wchłonąć znaczne ilości cieczy. Mata o wadze 600 g zasysa do 3 litrów oleju silnikowego, rozpuszczalnika czy płynu chłodzącego. Mata Multitex absorbuje plamy oleju, kałuże wody oraz wszelkie wycieki. Może być stosowana do zabezpieczenia posadzek w warsztatach oraz do zbierania cieczy z wycieków w miejscach napraw. Tekstylna mata wchłaniająca […]

Alternatywa dla czyściw papierowych
Alternatywa dla czyściw papierowych

Oprócz jednorazowych czyściw, które łatwo się rwą i nie usuwają całkowicie olei i tłuszczy, generujących odpady, na rynku dostępne są trwałe czyściwa tekstylne wielokrotnego użytku. Firma Mewa ma w swojej ofercie cztery rodzaje czyściwa, w zależności od zastosowania. Czyściwa tekstylne absorbują ciecz w ilości równej dwuipółkrotnej wagi czyściwa. Produkty Mewatex oferowane są w różnych grubościach, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!