Zdobądź certyfikat potwierdzający Twoją wiedzę

, 27 lutego 2012, 13:12

Brembo dostarcza nie tylko najwyższej jakości części zamienne do układów hamulcowych, ale także nowoczesne narzędzia i rozwiązania dla profesjonalistów. Dzieląc się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem w zakresie systemów hamulcowych, stworzyło wyjątkowy sektor.

Akademia Hamulcowa Brembo oferuje trzy nowe usługi:

  • program certyfikacji dla warsztatu,
  • interaktywne szkolenie (całkowicie nowe narzędzie),
  • serwis internetowy z informacjami technicznymi i ciągłym wsparciem.


Certyfikacja

Celem Brembo jest umożliwienie serwisom i warsztatom samochodowym pokazanie i dokumentowanie swojej wiedzy i doświadczenia w oparciu o rzeczywiście posiadane kwalifikacje.

Akademia Hamulcowa Brembo nagradza warsztaty, które poświęcają swój czas i siły na szkolenia załogi oraz są świadome faktu, że sukces zależy od odpowiedniego przygotowania i profesjonalizmu. Brembo docenia to zaangażowanie i chętnie wiąże swoją markę z tymi, którzy to robią.

W tym celu Brembo stworzyło quiz pozwalający potwierdzić wiedzę profesjonalistów w zakresie układów hamulcowych. Pierwszy etap w procesie certyfikacji to „Test wstępny” Zawiera szereg pytań, na które łatwo jest odpowiedzieć mechanikowi ze średnim doświadczeniem. Aby przejść do kolejnego etapu, przynajmniej 85% odpowiedzi z testu wstępnego musi być poprawna. Jeśli test wstępny nie zostanie zaliczony, kandydat może przystąpić do szkolenia, poświęconego hamulcom.

Każdy, kto zaliczy „Test wstępny” może przystąpić do testu właściwego, stworzonego z pytań o różnym stopniu trudności. Pytania dotyczą trzech zakresów wiedzy i podczas quizu są wybierane losowo, ale podporządkowane określonemu zakresowi:

  • hamowanie i układ hamulcowy
  • elementy układu hamowania i ich działanie
  • diagnostyka, przegląd i wymiana
     

Po teście, uczestnicy zostają od razu powiadomieni o wynikach, jakie osiągnęli w każdym z trzech zakresów tematycznych, z uwzględnieniem stopnia zaawansowania. A jeżeli jest taka konieczność to zostaje też wskazane, w których zakresach mogą podnieść swój poziom kompetencji.

Jeśli średni wynik ze wszystkich trzech zakresów jest zadowalający, uczestnik dostaje ogólną ocenę i certyfikat. Certyfikat jest wysyłany bezpośrednio na adres warsztatu, w którym uczestnik jest zatrudniony.

Ponadto imiona uczestników, którzy uzyskają certyfikaty będą opublikowane na stronie Akademii Brembo – www.bremboacademy.com.
Uwaga: aby opublikować te informacje Brembo musi najpierw uzyskać zgodę nagrodzonych uczestników.

Czy wiesz wszystko o hamulcach?
Sprawdź swoją wiedzę i zostań EKSPERTEM BREMBO!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 2 marca 2012, 20:45 0 0

ok.

Odpowiedz