Filtry cząstek stałych tańsze o połowę

, 25 stycznia 2012, 14:21

Delphi wprowadza na rynek filtry DPF do Citroena C5, Peugeota 307 HDi, Opla Zafira/Vectra i innych pojazdów, w których część ta najczęściej ulega uszkodzeniom. Rozwiązanie Delphi oferowane jest w cenie o połowę niższej, niż filtry sprzedawane przez producentów samochodów, przy trwałości do 7 razy większej, niż filtry konkurencji.

Filtry testowano równolegle z produktami konkurencji, oferowanymi na niezależnym rynku części zamiennych. Według nich trwałość DPF Delphi była siedmiokrotnie większa, niż filtrów konkurencji.

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na regenerację i serwisowanie tych części, Delphi wprowadza Kompletny Program Filtrów Cząstek Stałych. Obejmuje on system montowanych bezpośrednio filtrów, niezbędne szkolenia, wsparcie techniczne i oprogramowanie diagnostyczne. Dzięki niemu warsztaty mogą przygotować się do obsługi filtrów DPF.

Wstępna oferta Delphi adresowana jest do ponad 2 milionów pojazdów w Europie, m.in. marek Opel, Saab, Ford, Citroen, Peugeot. Planowane jest dalsze poszerzanie oferty.

Więcej informacji w firmie J.R. Motor Services G.B. i na stronie www.jrmotors.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!