Aukcja charytatywna Auto Partner i MaXgear

, 20 listopada 2019, 10:01

Na aukcję charytatywną trafia kalendarz na 2020 rok. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na spełnienie marzeń dzieci z fundacji Mam Marzenie. W tej aukcji razem z kalendarzem i autografami Łukasza Byśkiniewicza oraz Zbyszka Cieślara, można wylicytować również 2 bilety na tegoroczne Ogólnopolskie Kryterium Asów 57. Rajd Barbórka 2019 Warszawa – przekazane przez APRMotorsport.

Cel to spełnienie marzenia Jasia, który ma 4 lata i marzy o laptopie z kierownicą oraz grą o samochodach i motocyklach.

Fundacja Mam Marzenie od 16 lat realizuje marzenia dzieci od 3 do 18 roku życia, cierpiących na choroby bezpośrednio zagrażające życiu. Podopiecznymi fundacji są dzieci z chorobami onkologicznymi oraz genetycznymi takimi jak mukowiscydoza czy zanik mięśni. Dzięki spełnieniu marzenia, pokazują dziecku oraz jego rodzinie pozwolić przeżyć szczęśliwe chwile, zapomnieć o trudach walki z chorobą oraz dać nadzieję, że spełni się ich największe marzenie – wyzdrowieć.

Wkrótce pojawią się dwie aukcje na których zakupić będzie można 15 sztuk kalendarza – każdy z autografem Łukasza i Zbyszka oraz kalendarz standardowy.

Link do aukcji: https://charytatywni.allegro.pl/kalendarz-2-bilety-na-rajd-barborka-2019-i10935700?fbclid=IwAR3ep2nZuLW632NDerKHftGnNQRFy27D4snDplwETSHaPfZ8mvWFFaXUe8

Skrócony link: https://bit.ly/37l34yr

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!