Pole Position – bezpłatny program SKF dla warsztatów

, 19 września 2008, 0:00

Informacyjny program Pole Position, opracowany przez koncern SKF, skierowany jest przede wszystkim do placówek serwisowych, które chcą pogłębiać wiedzę w zakresie oferowanych przez firmę produktów i sposobu obsługi klientów.
Pole Position to cyklicznie publikowane wartościowe informacje. Poczynając od wskazówek technicznych dotyczących montażu / demontażu oraz sposobu wykrywania i usuwania usterek łożysk, a kończąc na wiadomościach o najnowszych rozwiązaniach w dziedzinie zestawów naprawczych i diagnostyki oraz informacjach z rynku.

Pole Position, to:

• szybsze dokonywanie napraw z zachowaniem ich wysokiej jakości,
• zapewnienie bezpieczeństwa i gwarancji poprawnego działania pojazdów klientów,
• pomoc w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej na rynku i generowanie większego zysku,
• podnoszenie kwalifikacji personelu serwisu,
• budowanie lojalności i pozytywnych relacji z klientami, które skłonią ich do stałego korzystania z usług w danym punkcie serwisowym.

Uczestnicy programu po wypełnieniu odpowiedniej deklaracji, bezpłatnie otrzymują opracowane przez SKF książki w języku polskim, poświecone poszczególnym grupom produktowym takim jak: zestawy naprawcze do kół, rolki i napinacze, pompy wody, zestawy do układów zawieszenia, etc. Pole Position to wiadomości niezbędne dla firm działających w warunkach rosnącej konkurencji na rynku usług naprawczych.
Montuj Pewność z SKF.

Zapisz się do programu Pole Position – wypełnij deklarację

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 września 2008, 0:00 0 0

Pole Position jest wartościową publikacją ale juz od ponad roku nie utrzymuję cyklicznych informacji firmy SKF Pole Position chyba ze to sie zmieni to znowu bedzie OK

Odpowiedz

Anonim, 22 września 2008, 0:00 0 0

potwierdzam powyższe spostrzeżenie, otrzymanym od Firmy segregator Pole Position daleko do zapełnienia

Odpowiedz

Anonim, 25 września 2008, 0:00 0 0

to samo ciekawa pierwsza wkładka wszyscy pracownicy przeczytali i cisza

Odpowiedz