Jak można połączyć opłacalność z jakością?

, 10 marca 2017, 8:00

Wash & Shine: nasza koncepcja SelfTecs

Dokładne nanoszenie środków chemicznych: optymalna skuteczność we wszystkich obszarach.

Nawet najlepszy środek chemiczny działa prawidłowo tylko tam, gdzie zostanie naniesiony. Myjnie JetWash zapewniają zawsze dokładną aplikację chemii tam, gdzie jest to potrzebne. Gwarantują ekonomiczne i precyzyjne zastosowanie środków chemicznych.

Uproszczony przebieg mycia i lepsze wyniki.

Koncepcja SelfTecs® opracowana przez WashTec sprawia, że mycie auta na myjni samoobsługowej jest szczególnie łatwe. Mycie i woskowanie możliwe jest teraz tylko w jednym kroku programu, dzięki zastosowaniu chemii SelfTecs® AUWA.

W ten sposób, w połączeniu z odpowiednimi środkami chemicznymi, kompletne umycie samochodu możliwe jest w zaledwie w trzech krokach – zgodnie z mottem WashTec: atrakcje & efekt.

Skorzystaj z prostoty nowej koncepcji z zaledwie trzema fazami programu, jako wyjątkowego atutu wyróżniającego cię na tle konkurencji.

Chemia z najwyższej półki zapewnia połysk i ochronę lakieru.

InsecTecs: skuteczne rozwiązanie do usuwania uporczywych zabrudzeń.
Zwłaszcza wiosną i latem wskazane jest, aby oferować programy, które w delikatny sposób usuwają takie zanieczyszczenia z lakieru i szyb. Dzięki temu możesz skorzystać w ciepłych porach roku z lukratywnej dodatkowej usługi.
Większe bezpieczeństwo, dzięki lepszej widoczności przez cały rok. Silnie skoncentrowany środek do usuwania owadów InsecTecs usuwa szczególnie skutecznie uporczywe zabrudzenia, takie jak resztki owadów lub ptasie odchody.
Mycie felg:
Felgi należą do najtrudniejszych do czyszczenia części samochodowych. Jednak pod wysokim ciśnieniem i z pomocą specjalnej chemii do mycia można skutecznie rozpuścić i usunąć nawet uporczywe zabrudzenia – taką możliwość mają twoi klienci na myjni JetWash.
Mycie bezsmugowe z efektem perlenia dzięki osmozie.
Przez minimalne dozowanie środka osuszającego w ostatnim etapie programu, zwiększa się efekt zrywania warstwy wody z karoserii pojazdu, co umożliwia szybsze wysuszenie samochodu. Dzięki spłukaniu wodą zdemineralizowaną samochód jest bez smug – jakość mycia, którą docenisz Ty i twoi klienci.

Przejrzystość i funkcjonalność, dla doskonałego wyniku mycia.

Koncepcja kolorystyczna samoobsługi: Wszystko na oku, wszystko pod kontrolą (1)

Nowy kod barwny opracowany przez WashTec ułatwia klientom szybką orientację na myjni JetWash. Innowacyjna koncepcja kolorystyczna dopasowana jest do danej struktury programu. Tak więc klient już na pierwszy rzut oka widzi, jaka szczotka czy lanca pasuje do wybranego przez niego programu mycia samoobsługowego.

Praktyczne kody barwne na panelu sterowania WashTec (WOP) (2)

Również na panelu sterowania WOP poszczególne fazy programu przedstawione są w odpowiednich kolorach.

Przejrzysta kontrola stanu płatności (3)

Wyświetlacz tekstowy stale pokazuje klientowi pozostałą część wpłaconej kwoty. Dzięki temu wiadomo jest zawsze, jak długo można jeszcze myć auto i kiedy konieczna będzie dopłata.

Zawsze dobrze poinformowany: podświetlany wyświetlacz programu (4)

Trzy jasne lampki diodowe świecą podczas procesu mycia przy wybranym programie. Wybór programu jest potwierdzany przez sygnał dźwiękowy.

Zawsze gotowy do pracy: elastyczne możliwości płacenia (5)

Terminal obsługowy umożliwia płacenie za mycie monetami, żetonami, bezdotykowymi kartami transponderowymi (do doładowania i ponownego używania w całym kompleksie myjni) albo wydawanymi kodami mycia.

Bezobsługowy interfejs zapewnia ekonomiczną eksploatację (6)

Obsługa terminala odbywa się przez impuls elektroniczny przy dotknięciu interfejsu ekranowego. Dzięki brakowi obciążeń mechanicznych panel nie wymaga konserwacji. Zamknięta obudowa interfejsu chroni również znajdujące się pod nim wyposażenie techniczne przed pryskającą wodą.

Falownik: zmienne ciśnienie zapewnia najwyższy komfort obsługi.
Ciśnienie w instalacji sterowane jest częstotliwościowo, w zależności od konkretnego programu. W ten sposób uszczęśliwisz klientów już podczas samego procesu mycia, ograniczając nieprzyjemne pryskanie wody i jednocześnie zmniejszając koszty eksploatacyjne. Łagodne rozpoczęcie i zakończenie programu przyczynia się do przyjaznej dla klienta, płynnej obsługi urządzenia.
Zoptymalizowane lance i szczotki do wygodnej obsługi.
Lance i szczotki zapewniają dokładne nanoszenie środków chemicznych i mniej rozpylanej mgiełki. Obrotowy przegub szczotki oraz ergonomiczna konstrukcja i mała waga lancy zapewnią twoim klientom przyjemny proces mycia pojazdu.
Ramię obrotowe.
Specjalny kształt ramion obrotowych umożliwia 360-stopniowy zakres korzystania z lanc i szczotek piany. W ten sposób klient zyskuje swobodę ruchu, a przewody nie kolidują ze sobą.
Wysięgnik – optymalna swoboda ruchu dla wszystkich pojazdów.
Wysięgnik niezadaszonego stanowiska do mycia samoobsługowego posiada duży promień obrotu, co pozwala na łatwe i dokładne mycie samochodów kempingowych, vanów i innych większych pojazdów. Wydłużone szczotki i lance dodatkowo ułatwiają mycie.

Rozwiązania dla stałej i ekonomicznej eksploatacji.

Technika nie wymagająca częstej konserwacji zapewnia stałą eksploatację (1)

Myjnia samoobsługowa WashTec wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Dzięki wysokiej jakości podzespołom i wydajnej technologii, myjnie nie wymagają częstej konserwacji i mogą być eksploatowane bez przerwy przez długi okres czasu. Możliwe jest to przede wszystkim, dzięki zaworom odpornym na chemikalia z częściami wewnętrznymi ze stali nierdzewnej. W przypadku przeprowadzania serwisu na jednym ze stanowisk myjni, można je wyłączyć za pomocą zamykanych pojedynczo zaworów – wszystkie inne stanowiska myjni są nadal do dyspozycji twoich klientów.

Nieograniczone użytkowanie w zimie dzięki zintegrowanemu systemowi ochrony przed zamarzaniem (2)

Spadek temperatury nie stanowi ryzyka: system ochrony przed zamarzaniem myjni włączany jest automatycznie, gdy temperatura na zewnątrz spada.

Oprócz tego system kontroluje ciśnienie w przewodach i zapobiega zamarznięciu instalacji. Gwarantuje to stałe funkcjonowanie myjni również w zimie.

Zredukowane zużycie świeżej wody dzięki odzyskowi koncentratu (3)

System odzyskiwania koncentratu umożliwia buforowanie koncentratu z instalacji osmozy i doprowadzanie go z powrotem do myjni samoobsługowej. W ten sposób można odciążyć instalację do zmiękczania wody i zaoszczędzić świeżą wodę.

Suszenie bezsmugowe dzięki osmozie z filtrami z węgla aktywnego (4)

Filtr z węgla aktywnego usuwa ostatnie cząstki zanieczyszczeń i ewentualnie wolny chlor znajdujący się w wodzie. Chroni to skutecznie membranę osmotyczną przed potencjalnym uszkodzeniem i wydłuża jej żywotność.

Zwiększona żywotność dzięki technice przyjaznej dla materiału (5)

W normalnym trybie pracy pompy wysokociśnieniowe pracują z obniżoną prędkością obrotową silników. Pozwala to na ochronę materiału i wydłużenie okresu eksploatacji myjni.

Bezpieczeństwo podczas eksploatacji.

Twoja gotówka jest bezpieczna.
Automatyczne odsysanie monet transportuje pieniądze wrzucone w terminalach obsługi przez system rur bezpośrednio do pomieszczenia technicznego. Umieszczona tam obudowa metalowa zabezpiecza twoje przychody.
  Zabezpieczenie przeciwwłamaniowe.
Przez zastosowanie elektromechanicznego zamka drzwiowego rezygnuje się świadomie z konwencjonalnego, widocznego zamknięcia. Terminal obsługi i szafa lub kontener techniczny mogą być dodatkowo zabezpieczone systemem alarmowym.
  Dozowanie proszku: maksymalna elastyczność w doborze środków chemicznych.
Środki chemiczne w proszku są w przypadku mycia wysokociśnieniowego alternatywą wobec chemii w płynie. Proszek do mycia dozowany jest w sposób ciągły do strumienia wody, wibratory magnetyczne zapobiegają tworzeniu się grudek i zapewniają stałą wysoką jakość mycia. Ilość proszku można w sposób przyjazny dla użytkownika regulować za pomocą urządzeń myjni samoobsługowej.
  Prosta obsługa, oszczędna praca, niskie koszty konserwacji.
Na jeden program mycia chemicznego i stanowisko mycia przypada jedna pompa.
Dzięki napędowi hydraulicznemu za pomocą ciśnienia wody nie jest potrzebne drogie sprężone powietrze. W ten sposób oszczędzasz koszty energii elektrycznej, wody i środków chemicznych – uzyskując jednocześnie optymalne wyniki mycia.
Artykuł sponsorowany WashTec

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!