Jeszcze większa wydajność

, 11 stycznia 2017, 10:28

zxzxzxz

Dzięki połączeniu innowacyjnej konstrukcji i najnowocześniejszej technologii ablacji laserowej, żarówka OSRAM Night Breaker Laser zapewnia jeszcze więcej światła na drodze.

Podczas jej produkcji stosowany jest unikatowy proces, który polega na precyzyjnym usunięciu laserem niebieskiego filtra w pewnej części bańki – na wysokości skrętki. Wszystko po to, by uzyskać jak największą ilość światła w konkretnych, ważnych z punktu widzenia bezpieczeństwa, punktach na drodze.

W porównaniu ze standardowymi żarówkami halogenowymi Night Breaker Laser wytwarza aż do 130% więcej światła, które dodatkowo jest aż do 20% bielsze. Wiązka światła, której zasięg może być dłuższy aż do 40 metrów, zapewnia jeszcze lepszą widoczność na drodze, a tym samym i bezpieczeństwo.


Srebrna oprawka i wygrawerowany na bańce napis „Night Breaker” zapewniają nowej żarówce atrakcyjny wygląd i co najważniejsze – świadczą o tym, że mamy do czynienia z oryginalnym produktem. Podobnie jak wszystkie produkty serii o podwyższonych parametrach, nowe żarówki są dostępne w sprzedaży w czerwonych opakowaniach.


Więcej informacji o nowych produktach OSRAM Night Breaker Laser oraz przydatne porady dotyczące oświetlenia samochodowego można znaleźć na stronie www.osram.pl/automoto i na kanale YT www.youtube.com/osrampol.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!