Żarówki Philips RacingVision zwyciężają w teście drogowym

, 29 listopada 2016, 11:47

Jedną z licznych nowości marki Philips są żarówki samochodowe RacingVision. Choć wprowadzone na rynek zaledwie przed kilkoma tygodniami, już zdobywają uznanie kierowców i profesjonalistów.

Żarówki Philips RacingVision H4 i H7 zaprezentowano podczas wrześniowych targów Automechanika we Frankfurcie. To pierwsza taka konstrukcja, w której moc żarówek rajdowych można legalnie wykorzystać w cywilnym ruchu drogowym. W praktyce kierowca zyskuje aż o 150 proc. jaśniejsze światło w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Przekłada się to również na szybsze zauważenie pojazdu przez pozostałych użytkowników drogi.

Nowe żarówki RacingVision H7 przetestowane zostały przez redakcję brytyjskiego tygodnika „Auto Express”. Wszystkie biorące w nim udział produkty zamontowano w tym samym egzemplarzu Volkswagena Golfa VII-generacji. W warunkach drogowych oceniano oświetlenie drogi i pobocza na odległość 50 i 75 metrów. Najwyższą ocenę końcową (pięć gwiazdek) wraz z tytułem „Best Buy 2016” zdobyły żarówki Philips RacingVision H7.

Sugerowana cena detaliczna kompletu żarówek Philips Racing Vision H7 w Polsce to 119,99 zł brutto.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!