Żarówki Philips Racing Vision zwyciężają w teście drogowym

, 9 listopada 2016, 13:56

Jedną z licznych nowości marki Philips są żarówki samochodowe Racing Vision. Choć wprowadzone na rynek zaledwie przed kilkoma tygodniami, już zdobywają uznanie kierowców i profesjonalistów.

Żarówki Philips Racing Vision H4 i H7 zaprezentowano podczas wrześniowych targów Automechanika we Frankfurcie. To pierwsza taka konstrukcja, w której moc żarówek rajdowych można legalnie wykorzystać w cywilnym ruchu drogowym. W praktyce kierowca zyskuje aż o 150 proc. jaśniejsze światło w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Przekłada się to również na szybsze zauważenie pojazdu przez pozostałych użytkowników drogi.

Nowe żarówki Racing Vision H7 przetestowane zostały przez redakcję brytyjskiego tygodnika „Auto Express”. Wszystkie biorące w nim udział produkty zamontowano w tym samym egzemplarzu Volkswagena Golfa VII-generacji. W warunkach drogowych oceniano oświetlenie drogi i pobocza na odległość 50 i 75 metrów. Najwyższą ocenę końcową (pięć gwiazdek) wraz z tytułem „Best Buy 2016” zdobyły żarówki Philips Racing Vision H7. 

Sugerowana cena detaliczna kompletu żarówek Philips Racing Vision H7 w Polsce to 119,99 zł brutto. 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!