Rusza nowa strona BREMBOPARTS.COM

, 3 listopada 2016, 11:07

Perełka firmy Brembo ponownie w świetle reflektorów. Strona www.bremboparts.com, dzięki ponad 700 000 wizytom rocznie i 40% powracających odwiedzających, zawsze była punktem odniesienia dla specjalistów w dziedzinie hamulców oraz kierowców, którzy poszukują jakości i ufają produktom marki Brembo.

Strona www.bremboparts.com została całkowicie odnowiona, by przedstawiać specjalistom aftermarketu i kierowcom – pasjonatom, jak najdokładniejsze i najbardziej aktualne informacje na temat produktów, które Brembo oferuje rynkowi części zamiennych.

Katalog, zawierający bazę ponad 500 000 indeksów i jest spójny z nową, wieloproduktową szatą graficzną. Przy każdym wyszukiwaniu wyświetlają się wszystkie dostępne artykuły gamy Brembo: od tarcz po płyny hamulcowe, od klocków hamulcowych po regenerowane zaciski, od bębnów hamulcowych po elementy hydrauliczne układu hamulcowego i sprzęgła.

Wszystko to, czego potrzebuje samochód od lidera w dziedzinie układów hamulcowych.

Zawartość merytoryczna oraz graficzna została zmodyfikowana w taki sposób, aby podkreślić zalety każdego produktu i zapewnić użytkownikowi pełne i zadowalające przeglądanie nowej strony. Poprawiono funkcjonalność katalogu, oprócz dokładnych specyfikacji technicznych produktów dodano rzeczywiste fotografie, a ponadto dopasowano numery referencyjne do odpowiednich pojazdów.

A to jeszcze nie wszystko: zostały dodane również narzędzia przeglądania, które ułatwiają korzystanie z katalogu i strefa usług, która umożliwia użytkownikowi zapisywanie wyszukiwań (aplikacji lub numerów referencyjnych) w „ulubionych”, porównywanie produktów oraz odnalezienie najbliższego dystrybutora, sklepu a nawet warsztatu.

Dla najbardziej wymagających, oprócz wyszukiwania według marki/modelu, możliwe jest skorzystanie z wyszukiwania według wymiarów oraz z wyszukiwania według numeru referencyjnego innego producenta lub numeru części oryginalnej (OE), której to przypisany jest odpowiedni numer Brembo.

Aby pozostać na bieżąco z nowościami produktowymi, nowymi dostępnymi numerami referencyjnymi oraz ciekawostkami ze świata Brembo, możliwe jest zapisanie się do newslettera, poprzez wpisanie swojego adresu e-mail w odpowiednim polu. Możliwe jest również stworzenie własnego profilu użytkownika i uzyskanie dostępu do unikatowych usług katalogu, takich jak obszar „ulubione”, lub wejście do strefy Brembo Expert, dzięki uzyskaniu certyfikatu online.

Strona internetowa została całkowicie odnowiona zgodnie z techniką responsive design, tak, aby jej przeglądanie było optymalne na każdym urządzeniu: stacjonarnym lub mobilnym.

Obecnie strona dostępna jest w języku włoskim, angielskim, rosyjskim, polskim, niemieckim, francuskim i chińskim. Już niedługo pojawi się także wersja w języku niderlandzkim, hiszpańskim, rumuńskim i węgierskim.

Dowiedz się więcej

Jak rozpoznać oryginalny produkt linii Brembo Aftermarket
Jak rozpoznać oryginalny produkt linii Brembo Aftermarket

Będąc świadomym potrzeb i oczekiwań swoich klientów, Brembo stale angażuje się w działania przeciwko podrabianiu swoich produktów. Z uwagi na fakt, iż chodzi o elementy aktywnego bezpieczeństwa pojazdu, fundamentalne znaczenie ma gwarancja, że produkt zakupiony i zamontowany w samochodzie klienta to oryginalne Brembo. Nasze dywizje, zarówno samochodowa jak i motocyklowa, wdrożyły już systemy weryfikujące, tak, […]

Akademia Hamulcowa Brembo 2.0: Technologia i edukacja
Akademia Hamulcowa Brembo 2.0: Technologia i edukacja

Brembo od zawsze było źródłem fachowej wiedzy dla specjalistów od układów hamulcowych. Dlatego nieodłączną częścią oferty firmy są szkolenia techniczne i informacje o technologicznych nowościach. By program szkoleniowy był kompletny, Brembo stworzyło w 2011 moduł szkoleniowy dostępny na płycie DVD – Akademię Hamulcową Brembo. Multimedialne i interaktywne szkolenie jest dostępne w ponad 20 językach i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!