Jak rozpoznać oryginalny produkt linii Brembo Aftermarket

, 3 listopada 2016, 10:58

Będąc świadomym potrzeb i oczekiwań swoich klientów, Brembo stale angażuje się w działania przeciwko podrabianiu swoich produktów. Z uwagi na fakt, iż chodzi o elementy aktywnego bezpieczeństwa pojazdu, fundamentalne znaczenie ma gwarancja, że produkt zakupiony i zamontowany w samochodzie klienta to oryginalne Brembo.

Nasze dywizje, zarówno samochodowa jak i motocyklowa, wdrożyły już systemy weryfikujące, tak, aby chronić konsumentów przed ryzykiemzakupu nieoryginalnego towaru.

Od najbliższego sezonu, zastosowane zostaną jeszcze skuteczniejsze rozwiązania dla linii tarcz i klocków Brembo Aftermarket, aby zapewnić autentyczność produktów i dać klientom jeszcze większe bezpieczeństwo i bardziej satysfakcjonujące zakupy.

Przede wszystkim dotyczy to opakowania: poza charakterystyczną czerwienią Brembo, na opakowaniach tarcz i klocków hamulcowych Brembo Aftermarket znajdują się twarze pracowników Brembo, jako dowód poczucia przynależności i zaangażowania Brembo względem klientów. Jeśli opakowanie nie jest oznaczone przez Brembo, z całą pewnością mamy do czynienia z podróbką!

Ponadto, zarówno na tarczach, jak i na klockach hamulcowych gamy Brembo Aftermarket, umieszczony jest kod i logo Brembo, a także dane techniczne wymagane przepisami prawa.

To nie koniec rozwiązań zapewniających autentyczność produktów Brembo Aftermarket: Na opakowaniach tarcz można sprawdzić autentyczność produktu, dzięki niemożliwemu do sfałszowania hologramowi, nadrukowanemu na etykiecie. Dalsze potwierdzenie można uzyskać poprzez zeskanowanie unikalnego kodu QR, gwarantującego autentyczność opakowania, które wszakże powinno być zaplombowane.

Natomiast na pudełkach klocków hamulcowych wiarygodność można sprawdzić na plombie zabezpieczającej przed otwarciem ze znakiem VOID. Na niej także nadrukowany jest unikalny kod QR, dający możliwość natychmiastowej weryfikacji autentyczności produktu.

Podejrzane produkty Brembo Aftermarket można zgłaszać na skrzynkę mailową trade@brembo.it.

Dowiedz się więcej

Akademia Hamulcowa Brembo 2.0: Technologia i edukacja
Akademia Hamulcowa Brembo 2.0: Technologia i edukacja

Brembo od zawsze było źródłem fachowej wiedzy dla specjalistów od układów hamulcowych. Dlatego nieodłączną częścią oferty firmy są szkolenia techniczne i informacje o technologicznych nowościach. By program szkoleniowy był kompletny, Brembo stworzyło w 2011 moduł szkoleniowy dostępny na płycie DVD – Akademię Hamulcową Brembo. Multimedialne i interaktywne szkolenie jest dostępne w ponad 20 językach i […]

Xtra – całkowicie nowa gama tarcz Brembo
Xtra – całkowicie nowa gama tarcz Brembo

Dla nowej gamy tarcz hamulcowych dostępnej w sektorze Aftermarket, Brembo opracowało i wykonało specjalne wiercenie, które łączy przyciągającą wzrok estetykę ze znakomitym i skutecznym działaniem w każdych warunkach hamowania, tak aby podkreślić styl jazdy prawdziwych pasjonatów. Nowa gama Brembo Xtra, opracowana przez Dział Badań i Rozwoju (R&D) Brembo, na bazie doświadczeń z producentami najbardziej prestiżowych […]

Rusza nowa strona BREMBOPARTS.COM
Rusza nowa strona BREMBOPARTS.COM

Perełka firmy Brembo ponownie w świetle reflektorów. Strona www.bremboparts.com, dzięki ponad 700 000 wizytom rocznie i 40% powracających odwiedzających, zawsze była punktem odniesienia dla specjalistów w dziedzinie hamulców oraz kierowców, którzy poszukują jakości i ufają produktom marki Brembo. Strona www.bremboparts.com została całkowicie odnowiona, by przedstawiać specjalistom aftermarketu i kierowcom – pasjonatom, jak najdokładniejsze i najbardziej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!