Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego – zarejestruj się już dziś!

, 4 listopada 2016, 15:14

Na początku grudnia odbędzie się Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, wcześniej znany jako Konferencja Niezależnego Rynku Motoryzacyjnego. Będzie to już 11. edycja tego niezwykle istotnego dla branży wydarzenia.

Spotkanie producentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych jest organizowane już po raz jedenasty przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM). Zmiana nazwy konferencji na Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego jest związana z rozszerzeniem pola działalności organizatora imprezy. W tym roku, SDCM dołączyło do Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Części Motoryzacyjnych (CLEPA). Dla wielu producentów części Kongres będzie pierwszą okazją, by zapoznać się z działalnością CLEPA.

– „Nadal pracujemy nad zakresem tematycznym wystąpień. Poruszone zagadnienia będą istotne zarówno dla wielkich producentów i ich fabryk działających w Polsce, jak i firm produkcyjnych z sektora MŚP. Podczas 11. Kongresu poruszymy bardzo ważne tematy z punktu widzenia przedsiębiorców działających na rynku motoryzacyjnym. Nie zapomnimy również o dystrybutorach – podsumujemy rok na rynku części i napraw." – zapowiada Alfred Franke, prezes SDCM.

 

11. Kongres odbędzie się 8 grudnia br. w Sali „Pod Kopułą” Ministerstwa Rozwoju. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora.

Dowiedz się więcej

Zarezerwuj datę na Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego
Zarezerwuj datę na Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

8 grudnia to data, którą należy podkreślić w kalendarzu. Tego dnia odbędzie się bowiem Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego. To już 11. spotkanie branży organizowane przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych SDCM. Tegoroczny kongres będzie wyjątkowy, bowiem SDCM organizuje go po raz pierwszy jako formalny członek Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Części Motoryzacyjnych CLEPA, do którego […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!