Hydraulika sprzęgłowa Valeo – po prostu pasuje

, 20 października 2016, 15:21

Czy wiesz, że co trzeci samochód opuszczający fabrykę wyposażony jest w sprzęgło zaprojektowane i produkowane przez Valeo? Zobacz jak doświadczenie tego multispecjalisty przekłada się na jego ofertę dostępną również na rynku wtórnym części zamiennych.

Valeo to jeden z głównych graczy na rynku sprzęgieł i dwumasowych kół zamachowych dla producentów pojazdów. Markowe produkty z zielonym logo powstają w fabrykach ulokowanych na wielu kontynentach.

Valeo to również producent hydrauliki sprzęgłowej obejmującej pompy sprzęgła, przewody hydrauliczne oraz wszystkie rodzaje wysprzęglików – dostępne osobno, jak i w zestawach wraz ze sprzęgłem. Pozycja Valeo jako lidera w tym segmencie została ostatnio wzmocniona poprzez wykupienie niemieckiej firmy FTE – jednego z największych producentów hydrauliki samochodowej na pierwszy montaż OE.

Dlaczego warto skorzystać z oferty ponad 200 zestawów sprzęgieł z wysprzęglikiem sprzęgła?

  • Łatwo je zamówić – wszystkie potrzebne części znajdują się w jednym pudełku i nie sposób czegoś dobrać niewłaściwie
  • Łatwo je zamontować – najwyższej jakości elementy montażowe są częścią zestawu
  • Jest taniej – cena zestawu jest niższa od sumy cen jego elementów.
     

Oferta hydrauliki sprzęgłowej Valeo pokrywa ponad 80% europejskiego parku samochodowego i liczy ponad 300 referencji siłowników oraz ponad 200 zestawów sprzęgła. Valeo to najnowsze technologie i najwyższa jakość – dla idealnej pracy układu przeniesienia napędu. Dodatkowo, Valeo dostarcza obszerne materiały techniczne oraz wskazówki montażowe dołączone do większości produktów. Techniczne informacje można też znaleźć w dziale TechAsist.

Artykuł sponsorowany Valeo

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!