Rosyjski mechanik i głupi zakład z rurą wydechową [Film]

, 20 października 2016, 11:04

Podpuszczanie kolegów to świetna zabawa, umilająca czas pracy. Tym razem jednak pracownicy rosyjskiego warsztatu samochodowego nieco przesadzili. Zobaczcie, co stało się jednemu z nich po bliskim kontakcie z rurą wydechową pojazdu.

Każdy, kto wie, jak działa układ wydechowy w samochodzie mógł spodziewać się właśnie takiego rezultatu. Być może pracownicy warsztatu, którzy podpuścili kolegę do wykonania zadania kiedyś sami przeszli podobny "chrzest bojowy".

Może nie jest to dowcip najwyższych lotów, jednak Rosjanom nie można odmówić kreatywności. Czy w Waszych warsztatach również zdarzały się podobne żarty?

Dowiedz się więcej

Gry video zamiast kierowania, czyli samochód przyszłości według Continental
Gry video zamiast kierowania, czyli samochód przyszłości według Continental

Eksperci z Continental prognozują, że w niedalekiej przyszłości na drogach pojawią się auta zdolne do samodzielnej jazdy, które podczas przemieszczania się pozwolą kierowcy spokojnie pracować, jeść, a nawet… grać w gry wideo. Co więcej, granie może okazać się sposobem na podniesienie bezpieczeństwa jazdy. Każdego dnia w nowoczesnych samochodach pojawią się nie tylko nieszablonowe rozwiązania, ale […]

Próbował uruchomić silnik. Zobacz, co stało się potem [Film]
Próbował uruchomić silnik. Zobacz, co stało się potem [Film]

Ten młodociany amator mechaniki chyba nie uważał na zajęciach praktycznych. Ma też sporego pecha. Zobacz, co stało się z silnikiem po kilku próbach uruchomienia. Szkolny błąd i atak paniki doprowadziły do bardzo groźnej sytuacji. Po takim błędzie niejeden mechanik spaliłby się ze wstydu. Ten nieomal nie spalił się dosłownie… Jak myślicie, co poszło nie tak?

Jak nie podnosić auta na podnośniku [FILM]
Jak nie podnosić auta na podnośniku [FILM]

Pośpiech i brak uwagi wydaje się charakterystyczną cechą Rosjan. Pracownik tego warsztatu powinien chyba bardziej uważać, podkładając łapy podnośnika pod samochód… Po prostu zobaczcie to sami. Zwróćcie uwagę na zachowanie jednego z mężczyzn (może to właściciel auta?). Czyżby próbował łapać spadający samochód :)? Mamy nadzieję, że Wam nigdy nie przytrafiła się podobna sytuacja w warsztacie.

Samochód staje w płomieniach po zwykłej wymianie oleju [Film]
Samochód staje w płomieniach po zwykłej wymianie oleju [Film]

Standardowa procedura wymiany oleju może okazać się trudniejsza niż się spodziewacie. Gdy coś pójdzie nie tak, samochód może nagle… spłonąć! Ten Chevrolet Impala przejechał już ponad 283 tysiące mil. Autor filmu zapewnia, że serwis olejowy był w nim wykonywany regularnie. Tym razem coś jednak poszło nie tak. Po zakończonej wymianie oleju, mechanik uruchomił auto, a […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

darecki, 2 listopada 2016, 17:06 0 0

Jeśli się dobrze przyjrzeć, to nie Rosjanie a Białorusini; niby nic a robi różnice /rej. samochodu BY/

Odpowiedz