Ciekawy wykład na temat głowic regenerownych

, 20 października 2016, 10:56

Ciekawy wykład na temat jak ustrzec się przed kupnem źle zregenerowanej głowicy. Na co zwrócić uwagę i jak rozróżnić dobrze zregenerowaną głowicę od bubla. W krótkim przemówieniu możemy usłyszeć na co dokładnie zwrócić uwagę, a także zostaje obalonych kilka popularnych mitów. Warto wysłuchać w całości.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Paweł, 20 października 2016, 14:25 0 0

2.7 CDI?? :)

Odpowiedz

mechanik, 20 października 2016, 16:55 0 0

Powiem tak jedynie co masz racje to tylko z tym że głowic się nie spawa nasze społeczeństwo jest biedne żebyś ty wiedział ile jest ludzi co nie stać na nowe głowice wszystko jest kwestia ceny regeneracja głowic jest spoko wtedy kiedy znam człowieka i wiem że mi dobrze to zrobi od lat mi regeneruje głowice i nigdy nic się nie działo ze spalaniem stukowym masz racje ze tłoki pękają wtedy gdy nie jest gniazdo zaworowe pogłębione wymiarowo planowanie głowicy wymiana zaworów prowadnic uszczelniaczy kosztuje 600zł to był 6 cylindrowy silnik gdzie za nowa głowicę zapłacił bym 5 tyś i na tej głowicy śmigam już 14 lat to był mój przykład bo to była moja głowica do classa więc z tego jestem zadowolony wiec taki laik jak ty to niczego nie zmienisz że ludzie pójdą będą kupować nowe głowice powiem tak dla mnie to było by lepiej założyć nową głowice niż starą bo nie musiał bym myć i miałbym co na złom zawieść ale tak nie będzie wiem to z doświadczenia bo ludzie nażerając ze nie maja pieniędzy i nawet każą nam zakładać stare paski rozrządu gdzie przydało by się nowe zakładać przy ściąganiu głowic gdzie jest to nie dopuszczalne w niektórych autach wiec bieda będzie w Polsce jeszcze przez kilkanaście lat tak ze człowiek kupił drogie auto a szukał na szrocie starych opon

Odpowiedz