Żarówki klasy rajdowej – w Twoim samochodzie na zwykłej drodze

, 12 października 2016, 10:20

Marka Philips wprowadziła do sprzedaży prawdopodobnie najmocniejsze żarówki halogenowe, które można legalnie stosować w samochodach poruszających się po drogach publicznych. Racing Vision dają nawet 150% więcej widoczności niż wymagają tego przepisy, dzięki czemu kierowca ma więcej czasu na reakcję, a prowadzenie samochodu staje się bezpieczniejsze i przyjemniejsze.

Jazda nocą, w zimie, po słabo oświetlonych wiejskich drogach, jazda terenowa… Kierowca często musi prowadzić samochód w trudnych warunkach. Żarówki RacingVision to rajdowa moc bez łamania przepisów. Żarówki do reflektorów samochodowych zwiększają komfort jazdy w każdych warunkach przez zapewnienie lepszego oświetlenia. Ponieważ żarówki emitują nawet o 150% więcej światła, kierowca widzi dalej i ostrzej, nawet wtedy, gdy oślepiają go światła samochodów jadących z naprzeciwka. Przy lepszej widoczności jazda dostarcza większej przyjemności.

Temperatura barwy światła emitowanego przez żarówki RacingVision (do 3500 K) poprawia także ostrość widzenia. Kierowca może wcześniej dostrzec niebezpieczeństwo, przez co ma więcej czasu na reakcję. Nawet ułamek sekundy może mieć znaczenie dla Twojego bezpieczeństwa. Daje to poczucie większej kontroli i pewności, poprawiając komfort i bezpieczeństwo jazdy.

„Nowe żarówki do reflektorów samochodowych marki Philips zostały zaprojektowane z myślą o pasjonatach motoryzacji, którym zależy na dobrej widoczności i wysokich parametrach pracy żarówki. Kierowcy ci oczekują najwyższej jakości, zapewniającej bezpieczeństwo i komfort jazdy nie tylko własny, ale także pasażerów i innych użytkowników drogi” – stwierdził Mark Buelow, dyrektor działu Global Strategic Marketing Lamps and LEDs w firmie Lumileds.

Podobnie jak inne produkty marki Philips, żarówki RacingVision wyróżniają się najwyższą jakością w swojej klasie; należą do najmocniejszych żarówek na rynku dzięki optymalnej geometrii włókna i wypełnionej gazem o ciśnieniu dochodzącym do 13 barów bańce z najwyższej jakości szkła kwarcowego UV z powłoką chromowaną. Żarówki te wyznaczają nowe standardy w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Spełniają najbardziej rygorystyczne normy ECE, ISO i QSO, co gwarantuje jakość, która budzi zaufanie kierowców.

Więcej informacji na stronie: http://www.philips.pl/c-m-li/lampy-samochodowe/halogen-racingvision.html?locale_code=en_us&remember_locale=pl_pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

rew., 17 października 2016, 9:25 0 0

a co z jadącymi z naprzeciwka ? da się to połączyć

Odpowiedz