Rusza nowa strona Bremboparts

, 20 września 2016, 14:22

Strona www.bremboparts.com, dzięki ponad 700.000 wizytom rocznie i 40% wracających, zawsze była punktem odniesienia dla specjalistów w dziedzinie hamulców oraz kierowców, którzy poszukują jakości i ufają produktom marki Brembo.

Strona www.bremboparts.com została całkowicie odnowiona, by przedstawiać specjalistom aftermarketu i kierowcom – pasjonatom, jak najdokładniejsze i najbardziej aktualne informacje na temat produktów, które Brembo oferuje rynkowi części zamiennych. Katalog, zawierający bazę ponad 500 000 rekordów, w tym kodów produktów i aplikacji, jest spójny z nową, wieloproduktową szatą graficzną. Przy każdym wyszukiwaniu wyświetlają się wszystkie dostępne artykuły gamy Brembo: od tarcz po płyny hamulcowe, od klocków hamulcowych po regenerowane zaciski, od bębnów hamulcowych po elementy hydrauliczne układu hamulcowego i sprzęgła.

Wszystko to, czego potrzebuje samochód od lidera w dziedzinie układów hamulcowych. Zawartość merytoryczna oraz graficzna została zmodyfikowana w taki sposób aby  podkreślić zalety każdego produktu i zapewnić użytkownikowi pełne i zadowalające przeglądanie nowej strony. Poprawiono funkcjonalność katalogu, oprócz dokładnych specyfikacji technicznych produktów dodano rzeczywiste fotografie, a ponadto dopasowano numery referencyjne do odpowiednich pojazdów.

A to jeszcze nie wszystko: zostały dodane również narzędzia przeglądania, które ułatwiają korzystanie z katalogu i strefa usług, która umożliwia użytkownikowi zapisywanie wyszukiwań (aplikacji lub numerów referencyjnych) w „ulubionych”, porównywanie produktów oraz odnalezienie najbliższego dealera lub sklepu.

Dla najbardziej wymagających, oprócz wyszukiwania według marki/modelu, możliwe jest skorzystanie z wyszukiwania według wymiarów oraz z wyszukiwania według numeru referencyjnego innego producenta lub numeru części oryginalnej (OE), której to przypisany jest odpowiedni numer Brembo. 

Aby pozostać na bieżąco z nowościami produktowymi, nowymi dostępnymi numerami referencyjnymi oraz ciekawostkami ze świata Brembo, możliwe jest zapisanie się do newslettera, poprzez wpisanie swojego adresu e-mail w odpowiednim polu. Możliwe jest również stworzenie własnego profilu użytkownika i uzyskanie dostępu do unikatowych usług katalogu, takich jak obszar „ulubione”, lub wejście do strefy Brembo Expert, dzięki uzyskaniu certyfikatu online.

Strona internetowa została całkowicie odnowiona zgodnie z techniką responsive design, tak, aby jej przeglądanie było optymalne na każdym urządzeniu: stacjonarnym lub mobilnym.

Obecnie strona dostępna jest w języku włoskim, angielskim, rosyjskim, polskim, niemieckim, francuskim i chińskim. Już niedługo pojawi się także wersja w języku niderlandzkim i hiszpańskim.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!