Strona internetowa TRW Aftermarket uruchomiona w Brazylii

, 5 września 2016, 11:02

Firma TRW Aftermarket ogłosiła uruchomienie swojej strony www.trwaftermarket.com w Brazylii, kontynuując tym samym rozwój oferty cyfrowej i zapewniając wszechstronne wsparcie dla klientów na terenie Ameryki Południowej.

 

Dynamiczny i nowoczesny wygląd strony oraz intuicyjna nawigacja stworzona została na wzór globalnych platform internetowych firmy, zapewniając klientom dostęp do najświeższych informacji na temat produktów i usług.

Strona internetowa TRW dostępna jest w 11 językach na terenie Europy, Ameryki Północnej oraz Chin i rejonu Azji i Pacyfiku.

– „Jako lider na światowym rynku części zamiennych, dokonaliśmy znacznych inwestycji na rzecz funkcjonowania firmy w internecie, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę na wszystkich urządzeniach mobilnych i stacjonarnych”, – powiedział Alexander Knorn, Global Digital Manager, TRW Parts & Service. -„Brazylia stanowi dla marki TRW Aftermarket ważny rynek, na którym tworzymy coraz bogatszą ofertę produktów z grupy Corner Module, obejmującą części i systemy układów hamulcowych, kierowniczych i zawieszeń. Z przeprowadzonych badań wynika, że marka TRW należy do jednej z sześciu najbardziej rozpoznawalnych na brazylijskim niezależnym rynku części zamiennych”.

Koncepcja Corner Module podkreśla, że najrozsądniejszym wyborem jest montaż części o jakości OE, produkowanych przez firmę, która od podstaw opracowała wykorzystane w nich technologie. Lata doświadczenia w produkcji OE sprawiły, że doskonale rozumiemy, w jaki sposób części montowane w pojeździe na siebie oddziaływują, i jak ważne jest, by współpracowały ze sobą w idealnej harmonii. Jako jedyny producent oferujący kompletną ofertę części OE, TRW Aftermarket zajmuje pozycję lidera wśród producentów wyposażenia na rynku części zamiennych.

– „Aby ułatwić naszym klientom podejmowanie świadomych decyzji o zakupie, ważne jest, aby dostarczyć im jasnych i przejrzystych informacji na temat produktów i usług” – kontynuuje Knorn – „Jako globalny lider na rynku, zdajemy sobie sprawę z tego, że wykorzystywanie i rozwijanie wszystkich dostępnych rozwiązań cyfrowych jest naszym obowiązkiem. Poprzez uruchomienie strony internetowej w tej części świata i kolejne inwestycje zaczęliśmy proces oferowania rozwiązań cyfrowych naszym klientom w Brazylii.” – dodaje Knorn.

Dowiedz się więcej

Sprawdź układy wspomagania TRW AFTERMARKET
Sprawdź układy wspomagania TRW AFTERMARKET

W dzisiejszych czasach, od producentów pojazdów na całym świecie oczekuje się zmniejszenia masy pojazdów, obniżenia ich kosztów eksploatacji oraz redukcji emisji spalin. To z kolei przekłada się na producentów części i systemów, którzy opracowują coraz to bardziej zaawansowane technologie oszczędzania paliwa, jak również modyfikują te istniejące. Liderem w tej dziedzinie jest ZF Group, właściciel marki […]

TRUE ORIGINALS TRW – perfekcyjnie dopracowana kampania poświęcona tarczom hamulcowym
TRUE ORIGINALS TRW – perfekcyjnie dopracowana kampania poświęcona tarczom hamulcowym

Firma TRW Aftermarket rozpoczęła kolejny etap swojej globalnej kampanii multimedialnej „True Originals – Prawdziwe Oryginały”. Tym razem koncentruje się ona wokół wiodącej na rynku oferty tarcz hamulcowych. Działanie to jest kolejnym krokiem następującym po ostatniej odsłonie kampanii TRW, poświęconej elementom układów kierowniczych i zawieszeń. Poprzednia kampania wg raportów, w zaledwie nieco ponad miesiąc, uzyskała oszałamiającą […]

Motocyklowe klocki hamulcowe TRW-Lucas
Motocyklowe klocki hamulcowe TRW-Lucas

Nowoczesne układy hamulcowe są dziś skuteczne jak nigdy dotąd. Dlatego wszystkie komponenty układu muszą współgrać ze sobą w precyzyjny i niezawodny sposób. Szczególnej uwagi wymagają klocki do hamulców tarczowych, które powinny zostać właściwie dobrane nie tylko do pojazdu ale i sposobu użytkowania motocykla. Klocki spiekane TRW-Lucas – najwyższa skuteczność W pełni metaliczne klocki hamulcowe dzięki […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!