Odwiedź stoisko TRW na targach AUTOMECHANIKA

, 5 września 2016, 8:55

Podczas tegorocznych targów Automechanika we Frankfurcie zaprezentowana zostanie nowa struktura organizacyjna ZF Aftermarket, a także nowe portfolio produktów i usług.

W hali nr 2 (stoisko C90) oraz hali nr 3 (stoisko A91) odwiedzający będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami, wprowadzanymi przez marki o silnej i stabilnej pozycji na rynku oraz zgłębić wiedzę na temat usług serwisowych i cyfryzacji przemysłu motoryzacyjnego.

TRW Aftermarket dołączy do grona innych marek na rynku części zamiennych, takich jak Sachs, Lemförder, Boge i Openmatics, zrzeszonych pod sztandarem ZF. Obecność wszystkich marek jest częścią strategii handlowej ZF, kontynuującej rozwój firmy i zwiększającej jej sprzedaż na globalnym rynku.

Interaktywne i wielowymiarowe prezentacje produktów, w tym kino rzeczywistości wirtualnej (kamera 360 stopni), umożliwią zapoznanie się z ofertą firmy, a także dostarczą uczestnikom ekscytujących i niezapomnianych wrażeń.

Przedstawiciele TRW Aftermarket udzielą informacji nt wiodącej na rynku oferty 'Corner Module'. Ponadto, kampania marketingowa o globalnym zasięgu – „True Originals – Prawdziwe Oryginały” – wprowadzi odwiedzających w tematykę innowacyjnych rozwiązań hamulcowych oraz najświeższych faktów dotyczących układów kierowniczych i zawieszeń.

Aby uzyskać więcej informacji w języku niemieckim lub angielskim, prosimy odwiedzić: http://www.zf.com/automechanika

Dowiedz się więcej

Pojedź na motocyklową wyprawę do Hiszpanii! Konkurs TRW.
Pojedź na motocyklową wyprawę do Hiszpanii! Konkurs TRW.

Chcesz przedłużyć sezon motocyklowy na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca? Wygraj tygodniowy wyjazd z TRW i Motofiestą do Centrum Testowego Motocykli Yamaha położonego w okolicach słynnego kurortu Alicante. Wystarczy kupić produkty TRW za 150 zł, wymyślić hasło, które najtrafniej charakteryzuje markę TRW. Zwycięża 5 osób! TRW produkuje wysokiej klasy części do motocykli – klocki i tarcze […]

Sprawdź układy wspomagania TRW AFTERMARKET
Sprawdź układy wspomagania TRW AFTERMARKET

W dzisiejszych czasach, od producentów pojazdów na całym świecie oczekuje się zmniejszenia masy pojazdów, obniżenia ich kosztów eksploatacji oraz redukcji emisji spalin. To z kolei przekłada się na producentów części i systemów, którzy opracowują coraz to bardziej zaawansowane technologie oszczędzania paliwa, jak również modyfikują te istniejące. Liderem w tej dziedzinie jest ZF Group, właściciel marki […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!