Amatorski podnośnik z krzesła, domowy sposób na akumulator, uszczelka z kawałka gumowej lalki

, 11 sierpnia 2016, 10:34

Gdy żyjesz w kraju o ograniczonych zasobach wszystkie przedmioty nabierają innej wartości. Nawet pozornie rozkładający się Hyundai może okazać się kąskiem wartym naprawienia.

Niewykluczone, żę podstawowa znajomość mechaniki ratuje bohaterom na co dzień życie. Umiejętność naprawy pojazdu, na który większość z nas nawet by nie spojrzała, pozwala przetrwać im w najtrudniejszych warunkach. Amatorski podnośnik z krzesła, domowy sposób na akumulator, uszczeklka z kawałka gumowej lallki – wiadomo, że w takich warunkah trzeba improwizować, a tym chłopakom wychodzi to świetnie. Nikt by nie przypuszczał, że to auto nada się jeszcze do czegokolwiek.

Dowiedz się więcej

Sprytna metoda na kluczyk zablokowany w stacyjce [Film]
Sprytna metoda na kluczyk zablokowany w stacyjce [Film]

Co zrobić, gdy kluczyka włożonego do stacyjki nie można przekręcić, by odpalić auto? Można zdecydować się na wymianę stacyjki, co kosztuje nawet kilkaset złotych… lub spróbować tej ryzykownej i kontrowersyjnej metody. Jak mówi stare budowlane przysłowie: "Bez młota to nie robota". Zaraz, zaraz… Mamy tu do czynienia z naprawą uszkodzonej stacyjki w samochodzie, a nie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!