Rama blacharska – a po co?

, 29 czerwca 2016, 8:56

Rosjanie słyną z nietypowych rozwiązań, które – co zaskakujące – często działają. Ta zasada tyczy się również napraw blacharsko-lakierniczych. Oto, jak nasi wschodni sąsiedzi radzą sobie z brakiem ramy blacharskiej.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Dowiedz się więcej

Najtańszy patent na sportowy wydech
Najtańszy patent na sportowy wydech

Rasowy dźwięk z rury wydechowej za mniej niż 5 zł? To możliwe. Wszak, kiedy do warsztatu zawita nuda, do głowy przychodzą najdziwniejsze pomysły… Trudno traktować operację tuningową, polegającą na założeniu na końcówkę wydechu Malucha kawałka dętki rowerowej inaczej niż jako żart. Zaangażowanie autora filmu w proceder wywołuje jednak szczery uśmiech. Wbrew wszelkiej logice, trzeba przyznać, […]

Opony, które atakują ludzi [Film]
Opony, które atakują ludzi [Film]

Masz zły dzień w pracy? Nie martw się, zawsze mogło być gorzej. Pomyśl sobie o mechanikach, którzy zostali zaatakowani we własnym warsztacie. I to przez zwykłe… opony. Właśnie dlatego praca wulkanizatora wymaga tak dużej uwagi i przestrzegania przepisów BHP. Opony potrafią być niebezpieczne, ich niekontrolowany wybuch powoduje sytuacje, które mogą zaszokować postronnych obserwatorów. Skrajne przypadki […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Wojtgda, 29 czerwca 2016, 19:50 0 0

Dobrze ze to jablonka nie byla bo by gradobicie bylo ;)
Sposob znany tez i u nas;)

Odpowiedz

Adam T., 6 lipca 2016, 12:57 0 0

A u Nas nie ma takich magików ? :) mamy mocne słupy , traktory itd. . i tyle złomu zwiezione z Niemiec . Ram już nie starcza dla wszystkich - trzeba to zrozumieć :)

Odpowiedz

Władysław, 10 lipca 2016, 15:25 0 0

Rama blacharska ma wiele zalet,ale ma jedną wadę- zostawia ślady na progach samochodów,co stwarza podejrzenia dotyczące rozmiaru szkody.

Odpowiedz