Targi ProfiAuto Show 2016: bilstein group

, 9 czerwca 2016, 12:11

Stoisko bilstein group podczas ProfiAuto Show 2016 to trzy marki: febi, KM Germany oraz Blue Print.

Marka febi prezentowała przekrój dwusprzęgłowej skrzyni automatycznej typu DSG. Jest on wykorzystywany podczas szkoleń poświęconych rygorystycznej procedurze wymiany oleju w tych skrzyniach. Szkolenia te przeprowadzano również w trakcie targów. Obok skrzyni umieszczone były też produkty febi, które się z nią łączą, czyli filtr oleju, chłodnica oleju oraz olej przekładniowy.
Marka febi wykorzystała targi do zaznaczenia swojej obecności na rynku olejów silnikowych. Oferta obejmuje specyfikacje od 5W30 do 15W40. Nie zabrakło również konkursu, w którym szczęśliwy los dawał możliwość zrobienia sobie zdjęcia na znanym już wszystkim busiku febi i nadrukowania go na koszulce.

Drugą z marek promowanych przez bilstein group jest KM Germany, specjalizująca się w produkcji sprzęgieł. Główny nacisk został położony na sprzęgła HD – czteroelementowe zamienniki dla sprzęgieł z dwumasowym kołem zamachowym, składające się z tradycyjnego koła zamachowego, specjalnej tarczy sprzęgła, docisku i łożyska.
Wśród nowości KM znajdziemy też zamienniki sprzęgieł samonastawnych (HPC). Oferowane przez markę zamienniki są tańsze i prostsze w montażu.

Ofertę bilstein group na targach uzupełniała też marka Blue Print, adresowana do pojazdów azjatyckich. Goście ProfiAuto Show mogli poznać jej nowości adresowane do pojazdów amerykańskich. Blue Print wywodzi się z Anglii. Nie dziwi więc, że oferta tej marki dla pojazdów brytyjskich jest bardzo szeroka – ponad 1500 artykułów dla Mini, Land Rover i Jaguara.

Dowiedz się więcej

Najwyższa jakość sprzęgieł niemieckiej firmy KM Germany
Najwyższa jakość sprzęgieł niemieckiej firmy KM Germany

Wyspecjalizowana w produkcji sprzęgieł niemiecka firma KM Auto Technik posiada najwyższe kompetencje w zakresie rozwoju różnego rodzaju układów sprzęgła. Sprzęgła KM podlegają najbardziej restrykcyjnym kryteriom kontroli i są poddawane wszelkim istotnym badaniom jakościowym. Ponieważ firma posiada certyfikat DIN ISO 9001, wszystkie procesy zostały szczegółowo zdefiniowane. Już na etapie rozwoju sprzęgieł, firma KM stosuje rygorystyczne procedury […]

Grupa bilstein na targach Automechanika 2016
Grupa bilstein na targach Automechanika 2016

Grupa bilstein zaprezentowała we Frankfurcie nową koncepcję stoiska targowego. Myślą przewodnią było zwrócenie uwagi zwiedzających na kompetencje firmy w zakresie produkcji części na aftermarket. Wspólne stoisko prezentowało asortyment marek febi, SWAG i Blue Print. Ekspozycja produktów była wspierana przez dwa duże ekrany LED, na których można było przeczytać informacje o ofercie firmy, a także jej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!