Targi ProfiAuto Show 2016: Ravenol

, 7 czerwca 2016, 12:27

Ravenol zaprezentował całą ofertę środków smarnych, a także maszynę ATF Professional Line do dynamicznej wymiany płynu ATF z pełnym zestawem adapterów.

Urządzenie posiada całą gamę adapterów i będzie oferowane u wszystkich dystrybutorów, z którymi współpracuje Ravenol. Maszyna ma kosztować ok. 15 000 tys. zł brutto. Na urządzenie można powoli składać zamówienia. Ravenol prowadzi również szkolenia z dynamicznej wymiany płynu ATF.

Ravenol potwierdził również, że wprowadza do dystrybucji (zwłaszcza w Moto-Profilu) dodatki do benzyny, diesla, chłodnicy i Professional Engine Cleaner do silnika. Wśród nowości można znaleźć linię olejów dedykowanych silnikom o dużym przebiegu.

Wśród nowości można znaleźć linię olejów dedykowanych silnikom o długim przebiegu. 

Ravenol szykuje również jedną nowość w tym roku, na razie jednak nie możemy nic zdradzić, poza tym, że będzie naprawdę ciekawa.

Dowiedz się więcej

Ravenol przeszkoli z wymiany oleju w skrzyniach automatycznych
Ravenol przeszkoli z wymiany oleju w skrzyniach automatycznych

W siedzibach i oddziałach sieci dystrybucyjnych, posiadających w swojej ofercie produkty marki Ravenol, odbędą się szkolenia z zakresu dynamicznej wymiany oleju w skrzyniach automatycznych. W szkoleniach będzie mogło brać udział jednorazowo od 12 do 20 osób. Każdy kurs trwa około 4-5 godzin. Wszelkich szczegółowych informacji dostarczą dystrybutorzy marki Ravenol.

Nowy olej ATF ZMS od Ravenol
Nowy olej ATF ZMS od Ravenol

Firma Ravenol wprowadza do oferty pełnosyntetyczny olej ATF na bazie PAO, mający zastosowanie w pojazdach marek VW, BMW, Land Rover, Nissan i Porsche. Ravenol ATF ZMS to płyn typu ATF (Automatic Transmission Fluid) najnowszej generacji do silnie obciążonych skrzyń automatycznych ZF w pojazdach użytkowych, opracowanym z udziałem syntetycznego oleju podstawowego na bazie PAO (polialfaolefiny) ze […]

Ravenol Polska: Trwa akcja informacyjna
Ravenol Polska: Trwa akcja informacyjna

Do wybranych produktów ATF marki Ravenol dodawane są profesjonalne instrukcje serwisu olejowego automatycznej skrzyni biegów. Procedury są dołączane do każdego 4- 10- 20- 60- litrowego opakowania produktu Ravenol. Od 1 lipca do 30 września dodawane są poniższe procedury: RAVENOL ATF Dexron III H. Procedura wymiany oleju w automatycznej skrzyni  biegów 4EAT, Subaru Forester 2.0, 2005 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Motofan, 8 czerwca 2016, 15:39 0 0

Idą jak burza bo mają co zaoferować

Odpowiedz