Targi ProfiAuto Show 2016: Grupa Schaeffler

, 6 czerwca 2016, 15:15

Grupa Schaeffler jak zwykle przyciągała na swoje stoisko tłumy mechaników, prowadząc liczne szkolenia techniczne. Odwiedzając stoisko firmy można było również spotkać się ze znanym driftertem – Bartkiem Ostałowskim.

Drugą ważną rzeczą dla Grupy Schaeffler była prezentacja możliwości i zawartości portalu RepXpert. Ważnym elementem portalu jest też serwis informacyjny, zawierający na przykład informacje o zmianach w konstrukcji części, które pozwalają rozwiać wątpliwości mechaników, gdy część o danym numerze różni się od wcześniejszych egzemplarzy.

Portal promowany był też przez konkurs. Zadaniem jego uczestników było odpowiednie dobranie części z katalogu części. Nagrodą były bonusowe punkty, do wykorzystania w sklepie portalu RepXpert.

Dowiedz się więcej

Grupa Schaeffler na targach Automechanika 2016
Grupa Schaeffler na targach Automechanika 2016

Stoisko Schaeffler należało do największych na całych targach. Rozmach z jakim je przygotowano wskazuje, że była to bardzo ważna impreza dla grupy. Schaeffler dysponował sporą powierzchnią, jednak miał też bardzo dużo do pokazania. Asortyment marek LUK, INA, FAG oraz Ruville wciąż się poszerza. Skupiliśmy się na nowościach. FAG SmartSET to gotowy do montażu zestaw naprawczy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!