Kampania „Prawdziwe Oryginały” – oferta TRW do układów kierowniczych i zawieszeń

, 24 maja 2016, 12:55

Firma TRW Aftermarket ogłosiła rozpoczęcie trzeciego etapu kampanii multimedialnej „Prawdziwe Oryginały”. Tym razem skupia się ona na wiodących na rynku częściach do układów kierowniczych i zawieszeń. Inicjatywa podkreśla ponad 100-letnie doświadczenie TRW jako dostawcy wyposażenia OE, które przełożyło się na ofertę kierowaną na rynek części zamiennych.

Przesłanie „Prawdziwych Oryginałów” skierowane jest do wszystkich odbiorców na rynku europejskim: dystrybutorów, warsztatów, jak i użytkowników końcowych.

Kampania kontynuuje temat „Prawdziwie Oryginalnych” produktów TRW, a jej bohaterem jest Mike Bellaby, Senior Supplier Development Engineer, który w czasie wolnym od pracy jest zapalonym pasjonatem wyścigów sidecar i komisarzem technicznym weryfikującym maszyny zgłoszone do wyścigów.

– „Materiał wykorzystany w kampanii jest bardzo dynamiczny i odświeża nasz główny przekaz dotyczący jakości OE, zaawansowanych procedur testowych, szerokiej gamy oferowanych produktów oraz niezwykle bogatej wiedzy technicznej” – powiedziała Bahar Sabet, Communications Manager w TRW Aftermarket.

– „Kampania nie tylko podkreśla naszą pozycję eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa, ale także przypomina o olbrzymiej wartości dodanej świadczonych przez nas usług”.

Przejrzysta lista referencji oraz szybka i kompleksowa obsługa cyfrowa sprawiają, że klienci mogą szybko i łatwo wyszukać niezbędne części, czy to za pośrednictwem zintegrowanego katalogu internetowego TRW, czy też aplikacji TRW App.

– „Zatrudniamy ponad 4000 projektantów, inżynierów i ekspertów – Prawdziwych Oryginałów – tworzących części, które pracują ze sobą w doskonałej harmonii, zapewniając pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa” – dodaje Sabet.

– „Pewność co do najwyższej jakości oferowanych części wynika z faktu, iż wszystkie części do układów kierowniczych TRW przechodzą testy wydajności działania i bezpieczeństwa zgodne z międzynarodowymi standardami, a następnie są jeszcze raz testowane według naszych wewnętrznych wyśrubowanych specyfikacji. Jako „Prawdziwy Oryginalny” dostawca o ponad 100-letnim doświadczeniu w produkcji OE, TRW naprawdę wyznacza standardy bezpieczeństwa i jakości”.

Aby obejrzeć historię Mike’a, wejdź na stronę: https://www.trwaftermarket.com/ukladkierowniczy/

Kampania prowadzona jest na terenie Francji, Niemiec, Włoch, Polski, Portugali, Rosji, Hiszpanii, Turcji i Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

TRW zwiększa zakres usług oferowanych warsztatom
TRW zwiększa zakres usług oferowanych warsztatom

TRW Aftermarket dodał do swojego DARMOWEGO serwisu online „Tech Corner” szereg interaktywnych filmów, zawierających szczegółowe wskazówki techniczne na temat napraw pojazdów. Mechanicy mają możliwość pobrać na komputer lub tablet interaktywny plik PDF, który krok po kroku, pokieruje ich przez poszczególne etapy pracy. – „Wprowadzane zmiany realizowane są w ramach misji firmy, którą jest stałe poszerzanie […]

Układy wspomagania TRW Aftermarket
Układy wspomagania TRW Aftermarket

W dzisiejszych czasach, od producentów pojazdów na całym świecie oczekuje się zmniejszenia masy pojazdów, obniżenia ich kosztów eksploatacji oraz redukcji emisji spalin. To z kolei przekłada się na producentów części i systemów, którzy opracowują coraz to bardziej zaawansowane technologie oszczędzania paliwa, jak również modyfikują te istniejące. Liderem w tej dziedzinie jest ZF Group, właściciel marki […]

Zestawy sprzęgieł Superkit TRWmoto
Zestawy sprzęgieł Superkit TRWmoto

TRW poszerza ofertę zestawów sprzęgieł. Producent aktualnie posiada w ofercie 47 kompletnych zestawów sprzęgła TRWmoto do szeregu popularnych modeli takich marek jak Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki i Yamaha. Zaletą zestawu Superkit  jest to, że zawiera wszystko co potrzebne do wymianysprzęgła: tarcze cierne, stalowe przekładki sprzęgła, sprężyny sprzęgła i jeżeli jest potrzebna również uszczelkę pokrywy sprzęgła. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!